Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le kíméletesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le kíméletesen?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan mit érez irántam de többet mint barátság, és szeretném neki megmondani h csak barátként tekintek rá minél kiméletesebben és nem szeretném megbántani ezzel, továbbra is tudjuk még beszélni és értsen meg engem h ez így nem megy sokszor kérdőre von h miért nem vele mentem el bulizni is és ez már olyan idegesítő. Köszi előre is a válaszokat.
2010. júl. 15. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Finoman közlöd vele, hogy "Figyelj, én nagyon kedvellek, de csak mint barátot".
2010. júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt.... Ezzel semmit nem fogsz elérni, ugyanis nem lesz olyan a kapcsolat mint két barát között. És míg nem mondod azt neki hogy figyelj, értsd meg hogy nem érdekelsz, vagy békén hagysz vagy én nem szólok hozzád többet, addig mindig reménykedni fog és tökre feleslegesen.

Az ilyen szövegek feleslegesek. Legyél vele határozott.

19/F

2010. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Kedvellek, de nem vonzódom hozzád, és nem akarlak hitegetni.
2010. júl. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
írjatok kort nemet is kösz
2010. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
bocs rossz oldalra írtam egy kérdésemre ment volna
2010. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LeMarque ***** válasza:
Mond meg neki h "Kocc csicso" es meg van oldva a problemad
2010. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát figyelj :D Odaállsz elé, és megmondod neki, hogy barátként szereted. Annyi :D Mit kell ezen bonyolítani?
2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
monnd neki hogy te vagy az egyik legjobb barátom ezért megosztok veled egy titkot, nagyon tetszik xy. akkor tuti leesik neki a szitu, és te tulajdonképpen "észrevétlenül" és "ártatlanul" közölted vele.
2010. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el neki, azt amit ide leirtál, hogy csak barátként nézel rá, de a barátságot fent szeretnéd még vele tartani, minél kiméletesebben ha lehet... mert kaptam már én olyat, hogy : csak barátként nézek rád, sorry...

hát szarul esett, mit ne mondjak..

2010. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
A kérdés az volt, hogy amit leírt, azt hogyan közölje kíméletesen. Az nem válasz, hogy mond el neki azt, amit ide leírtál, csak kíméletesen.
2010. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!