Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ellenzik ennyien a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik ennyien a melegeket?

Figyelt kérdés
16/L

2013. júl. 21. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
mert felvonulásokra járnak utcán csókolgassák egymást a férfi legyen férfi és ne nőies egyszóval ratyi
2013. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
7%
pedig én szeretem a melegszendvicset
2013. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
mölegszendvicsek
2013. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
mert a férfi+nő felállás szép,természetes a férfi+férfi fel állás nem szép és hiba.
2013. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
szerintem a nagytöbbség leszarja a melegeket. ahogy vannak. melegeskedjenek csak, amennyit jólesik, legyenek boldogok, egészségükre. de az, hogy vonulgatnak, reklámozzák magukat, undorítóan viselkednek a nyílt utcán, gyerekek előtt, és a forgalmat is akadályozzák, és ettől várják, hogy elfogadják, meg szeressék őket...azért álljon már meg a menet..
2013. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
Amíg nem próbálják normálisnak beállítani ezt az egészet, meg nem akarnak gyereket örökbe fogadni stb, addig nem érdekel különösebben.
2013. júl. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
ha a négy fal közt nyalakodnak akkor várjanak megértést.. de valóban, ha csak azért is mutogatják magukat senki nem fogja őket jobban szeretni...
2013. júl. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

A Válasz a lehető legegyszerűbb!

Sokan csak az orrukig látnak, sokan, ha valami különbség van anyagi, szexualitás vagy bármilyen téren már szekálják... úgyhogy ezért, mert ilyenek alapból az emberek...

19/F

2013. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
hidd el, hogy a többség nem ellenzi. csak aki ellenzi, annak van a legnagyobb hangja, meg szeretik magukat abba a hitbe ringatni magukat, hogy sokan vannak, pedig nincsenek :) egyre több és több országban engedélyezik az azonos neműek házasságát, csak idő kérdése, mire itt is felnőnek agyilag hozzá.
2013. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

A válasz egyszerű, és a gyűlölködő emberek "érvei" is nagyon egyszerűek.

Egyrészt az elfogadáshoz fel kéne nőni, másrészt meg kéne érteni a dolgot, nem pedig a homokba dugni a fejet.


A leggyakoribb érvek az ellentüntetőktől :


~ természetellenes

Ilyenről egyáltalán nem érdemes beszélni. Az állatvilágban is ugyanúgy megtalálható a homoszexualitás, a homofóbia meg csak az embernél. Akkor melyik a természet ellenes? (+ rengeteg természetellenes dolog vesz körbe minket nap mint nap, az senkit sem zavar)


~ a Biblia szerint...

Aki ezzel jön, az biztos nem ismeri a Bibliát, ki se nyitotta. A Biblia ugyanis nem foglal állást a homoszexualitás terén, ha Istennek olyan fontos lett volna, biztos említést tett volna róla. Felesleges játszani a nagy keresztény erkölcsű embert, ha melegekről van szó. (mert sokan ezt csinálják)


~ undorító, gusztustalan

Kinek mi. Túlzásokba esni nem kell, de ez a heteró párokra is vonatkozik. Számomra meg az undorító, amikor 1 heteró pár maximális hangerővel csókolózik, + nyögnek hogy minél élethűbb legyen. Na ezt nem kéne. De én se a kézfogást, se a puszit, se az ölelést nem tiltanám meg. Mert mi értelme annak, hogy más elnyomja magában a szeretetet a párja iránt, csak azért, mert egyes heteróknak az lenne a megfelelő? Ugyan már....


~ felvonulgatnak, a heteróknak sincs felvonulása

A felvonulás egy dolog, ugyanakkor manapság már korán sem annyira polgárpukkasztó az egész, mint régebben. Ma már mindenki rendes ruhában, normálisan vonul, max 2-3 olyan van, aki kirívó ruhákban van, de van köztük kirívó ruhás heteró is. (nem vicc, azért, hogy felhívja magára a figyelmet) A felvonulás alapjában véve azért van, hogy megértsék az emberek, hogy a melegek is ugyanolyan emberek mint a heterók, és szeretnének ők is pl kézen fogva sétálni leköpdösés, fenyegetés, beszólás nélkül. Mellesleg a felvonulók több mint fele nem is meleg, hanem szimpatizáns.


~ a felvonulás miatt le van zárva az út

Nem a felvonulás miatt. Hanem az ellentüntetők miatt. Ők csinálják a fesztivált, és én máig nem értem, hogy ha valaki ennyire nem bírja elfogadni a melegeket, akkor minek megy a felvonulásra? Minek foglalkozik a melegekkel?


~ betegség

Nem az. Ha meg valaki annak tekinti, akkor mi jogon ítél el embereket?



Szóval kérdező, még lehetne sorolni, de én úgy vélem, hogy egyre szélesebb körben fogadják el a melegeket. Azokkal, akik nem hajlandóak egy kicsit sem utána nézni, hanem hajtják a saját elvakult hülyeségeiket, nem kell foglalkozni. Rossz lehet ennyi gyűlölettel élni, de ők választották ezt.

2013. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!