Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőjének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőjének?

Figyelt kérdés
Üdv! Az egész úgy történt, hogy meg akartuk szivatni az egyik haverunkat, ezért regisztráltunk egy hamis facebookot, mintha egy 15 éves lány lennénk. Jelöltünk be pár embert, hogy ne legyen annyira feltűnő. Ránk írt egy srác, hogy honnan ismer. Mondtam neki, hogy csak úgy bejelöltem mert szimpatikus volt. Aztán elkezdett irkálni, többek között, hogy szép hosszúak-e a combjaim és festem-e őket. Elmondta még, hogy szerinte az nagyon szexi ha egy lányt festi magát. Még meg is kérdezte, hogy nem baj-e, hogy van barátnője. Aztán írta, hogy holnap reggel beszélhetnénk skypon. Ekkor már nem bírtuk, szóval elmondtuk neki, hogy kamu a felhasználó. Ezt elmondjuk a barátnőjének, hogy elkezdett ismerkedni egy 15 éves lánnyal?

2013. júl. 22. 02:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
micsoda trollok vannak itt xĐ
2013. júl. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hány éves a haverod és hány éves a csaja?
2013. júl. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
szerintem jelentkezz be a barátnőd fb-jára és írd meg onnan hogy én voltam, trololo
2013. júl. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Na, csak látom kicsit furcsa lett a történet. Tehát hárman fiúk akartuk megszivatni a haverunkat. De egy másik csávó írt ránk. Őt egyikünk ismeri.
2013. júl. 22. 03:02
 5/14 A kérdező kommentje:
Aki ránk írt 18 éves. A csajáról annyit tudok, hogy idősebb nála.
2013. júl. 22. 03:03
 6/14 anonim ***** válasza:

okk mostmár értem

és akk az aki ismerkedni kezdett a kamucsjjal hány éves? és a csaja hány éves?

2013. júl. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
bocs nem láttam h azóta leirtad :)
2013. júl. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
én tényleg nemtom mit csinálnék a helyedben.... talán elmondanám. mennyire komoly a kapcsolat?
2013. júl. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ezt teszitek büszkén mondhatjátok, hogy jól kib..sztunk egy csaknem ismeretlen sráccal és a csajával. Nagy tett!
2013. júl. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Trollkodj egy kicsit és mond meg a baránőjének megaztán nem is érdemel barátnőtt xD
2013. júl. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!