Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akkor néznek meg legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor néznek meg legjobban, amikor szerintem a legrosszabb formámban vagyok?

Figyelt kérdés
Ma mentem bevásárolni néhány dolgot. Smink nélkül voltam, zsíros hajjal, az öltözékem olyan teljesen semmilyen volt, a combom pedig szerintem egy kicsit meghízott az utóbbi hetekben. Tök szarul éreztem magam, úgyhogy nem hiszem, hogy a kisugárzásom annyira hatott volna mindenkire...de sokan elismerően néztek rám, pár helyes fiú pedig még rám is mosolygott. Ez hogy lehet? Tudom, természetesség meg minden, de én mégiscsak hülyén néztem ki..
2011. jún. 2. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint csak szerinted néztél ki hülyén. Inkább örülj neki, hogy így naturban is jó csaj vagy. A combidnak meg lehet, hogy nem is ártott egy kis hízás. Nem baj ha egy picit husi :)
2011. jún. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer nekem is volt olyan, hogy csapzottan, smink nélkül, csak gyorsan valamit magamra kapva mentem ki a kutyával, erre egy faszi jött utánam, és mindenáron el akart vinni kávézni... :D Nem értettem én sem. :D Ezt pozitívan kell felfogni... Csapzottan, smink nélkül is szépek vagyunk! :D
2011. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani, de lehet h azért mosolyogtak mert hülyén néztél ki ? :)
2011. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

"nem akarlak megbántani, de lehet h azért mosolyogtak mert hülyén néztél ki ? :)"



A csajok egyből leveszik, hogy ki miért néz rájuk. Tutira jó bőr a kérdező.

2011. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

lehet, hogy azért néztek meg, mert tényleg gáz voltál. ha nem azért, akkor pedig azért, mert szeretik a srácok a natur csajokat, inkább választanának negy olyat(persze ápolt meg minden) minthogy 2kg sminkkel. és ott a natur alatt ne azokat a tipikus "nyomibb" csajokat értsd, akik azt sem tudják mi az a smink, meg tök ápolatlan a a bőrük, életükben nem láttak fordrészt stb..

18/l

2011. jún. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Talán ez bebizonyítja neked - és a többi olvasónak/válaszolónak -, hogy amit szuggerál a média meg a "csajos újságok", az talán még sem ér annyit, ahogy beállítják..
2011. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Tudom, természetesség meg minden, de én mégiscsak hülyén néztem ki"



Hát éppen ez az. Tudod a természetesség éppen, hogy nem hülyén, hanem csábítóan néz ki.


23/F

2011. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ilyen már nekem is volt :O

Legutóbb itthoni ruhában,szintén smink nélkül futottam le a boltba,de másnak hallottam vissza anyukámtól, hogy az XY unokája látott a boltban, és milyen gyönyörű lány vagyok :D

hét ezt nem értem..

2011. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz smink, hogy egy lány jól nézzen ki :) Bár azért azt kerüld el, hogy zsírosodjon a hajad ;) S bizonyára természetességeddel jobb csaj lehetsz, mintha kisminkeled magad :) Én például kifejezetten szeretem azokat a lányokat, akik nem sminkelik magukat.


20f

2011. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

15:15 - te is elhitted...

14:55 voltam

2011. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!