Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az 5. talin simizzem? Pénteken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az 5. talin simizzem? Pénteken talizunk még csak csók volt meg ölelés..Szerintetek elmenjek addig hogy megsimogassam a hasát meg ilyen érzelminél érzelmibb dolgokat?

Figyelt kérdés

Egy 14 éves csaj vok nemsokra 15 (17-nek nézek ki) és járok egy 20 éves pasival akivel nagyon szeretjük egymást és a pasi vár még :)

Pénteken talizunk még csak csók volt meg ölelés..:)

Szerintetek elmenjek addig hogy megsimogassam a hasát meg ilyen érzelminél érzelmibb dolgokat?

(Ő is szeretné biztos csak a legelső csókot is én kezdeményeztem deh mind a ketten akartuk és nagyon jó volt..:)

Köszi..


2009. márc. 17. 15:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nemsokára*..XD
2009. márc. 17. 15:49
 2/11 A kérdező kommentje:
Bocs elírtam 3-dik tali..:)
2009. márc. 17. 15:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ahogy érzed. De arra vigyázz, hogy ne értelmezze félre a jeleket, mert ha simogatni kezded (egyre lejjebb), akkor lehet, h célzásnak veszi és megindul a fantáziája. Gondolom azzal meg még várni szeretnél. De a simiben semmi gond nincs :)
2009. márc. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen azzal várni szeretnék, nem lentebb nem megyek..:)

Köszi..:)

2009. márc. 17. 16:50
 5/11 A kérdező kommentje:
Remélem örülni fog majd neki..:)
2009. márc. 17. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy 17 évesnek nézel ki, de 14 évesen gondolkozol. És ez így is van jól!


Annak a srácnak, ha megsimogatod a hasát, átszúrja a gatyáját a farka... Ha ilyeneket csinálsz, azért arra készülj fel, hogy nem sokáig fog várni... nem bír majd egyszerűen :)

Nem lesz ennek jó vége... :D


25/f

2009. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:)

Azt majd akk csináljuk ha eljön az ideje...

A 17 évest azt csak persze úgy kiírtam..:)

Deh ő tudja h még nem akarok szex-ni vár még..:)

Eljön majd annak is az ideje..

Köszi

2009. márc. 17. 17:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Nemtom lehet hogy akk még elhalasztom egy kicsit ezt a has simit..:)
2009. márc. 17. 17:11
 9/11 A kérdező kommentje:
Majd meglátjuk...:)
2009. márc. 17. 17:12
 10/11 anonim válasza:
A has simi jó ötlet! Sőt szerintem a hasánál és különösen a köldökénél érdemes hosszabban elidőzni! Ha igazán el akarod varázsolni, akkor simogasd, csókolgasd és harapdáld a hasát, az ujjaid és körmeid segitségével pedid izgasd a köldökét! A köldök nyalogatása is nagyon izgató!
2010. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!