Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ga'z ha 15 vagyok e's ma'r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benedek98 kérdése:

Az ga'z ha 15 vagyok e's ma'r az igaz szerelmet keresem?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért is lenne?
2013. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy még ilyenkor meg tudod találni.
2013. júl. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem... nem gáz.... ha mindenki belegondol ( aki már kissé idősebb ) ő is gondolkozott már ilyeneken, lehet 15 évesen nem lesz nagy siker, de próbálkozz, hátha mégis menni fog :) 21/L
2013. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, sőt szerintem ez lenne a normális, ha a veled egykorúaknak ez lenne a kialakult képük a szerelemről. Az már más történet, hogy mindennek megvan a maga ideje, és mindent ki kell várni. Ez persze nem azt takarja, hogy nem ismerkedhetsz, meg ilyenek, hanem hogy vannak bizonyos dolgok, amiknek korhoz kötötteknek kellene lenniük.
2013. júl. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az, csak ha nagyokat csalódsz, azok kihatással lehetnek a későbbi életére. Tapasztalat 15/F
2013. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz csak butaság.
2013. júl. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem...én is azt keresem, csak sajnos kevés sikerrel, mert ebben a korosztályban a fiúk túlnyomó többsége csak meg akar b szni valakit, aztán otthagyni, mert "egyszer élünk :O"..

15l

2013. aug. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, én is ezt csinálom, csak kevés sikerrel:( De osztálytárssal NEM SZABAD (vannak kivételes esetek) és sok az éretlen lány/fiú. Csak éld az életed, ismerkedj, haverkodj, csinálj, amit szeretnél.
2013. aug. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pff ezt is a média erős hatása miatt kérdezed. Sose keress alkalmit, csak az igazit. Ezt persze nem kell a pasi orrára kötni, mert megijedhet tőle. Sőt, meg is fog. De hajrá :)
2013. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!