Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy ha nem keresem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy ha nem keresem a szerelmet magától rám talál? Van valakinek ilyen tapasztalata? Ha igen leírná részletesebben? Mert nekem nem nagyon válik be

Figyelt kérdés

2013. jún. 18. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem azt jelenti hogy ülj ölbetett kézzel hanem azt, hogy ne görcsölj rá a párkapcsoaltra mert akkor sokkal késöbb akad rád az igezi :)
2013. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem csoda hogy nem válik be,mert egy h*lyeség.Mit vársz,otthon ülsz 1 évet,aztán rádtör a szőkeherceg/nő?
2013. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sztem ez csak a filmekbe van max, semmi nem hullik magától az öledbe. Ez az én tapasztalatom.
2013. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 csaknekem válasza:

szia ez természet kérdése mivel rám is csak rám talált és azóta boldog párkapcsolatban élek.

néha keresni kel nem fog az ember szájába repülni ehhez csak ennyit

2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy tthon ülök.. akár melyik srác megtetszik egy ideig azt érzem hogy énis neki.. aztán a végén kiderül hogy ő nem szeretne kapcsolatot.. és már elegem van az ilyesmikből sajnos..
2013. jún. 18. 21:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ne görcsösen keresd a párod, de attól még ismerkedhetsz, barátkozhatsz! Csak úgy nem fog bekopogni hozzád a nagy szerelem! Hacsak nem a postás vagy a pizzásfiú. :)
2013. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Na, az én ars-poeticám meg az, hogy ha fókuszálsz a témára akkor biztos több esélyed van, mintha csak úgy néznél ki a fejedből. Ettől függetlenül mindig úgy járok, mint te, kedves kérdező. Csak én fiú vagyok. Ha néz a girl, akkor odamegyek hozzá - már persze, ha úgy veszem le- és szóbaelegyedek vele. Általában az a vége, hogy vagy nem jövök be, vagy bejövök, de már kapcsolatban van.
2013. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Megfigyeltétek már, hogy általában pont azok mesélik ezt a "ne görcsölj rá, majd rád talál a szerelem" dolgot akiknek éppen van valakijük. Szerintem közben meg jót röhögnek magukban :D Nekem is ezt mondták az ismerőseim, de ahogy a sült galamb se repül a szánkba, szerintem a szerelem sem fog csak úgy becsöngetni, hogy csókolom megjöttem, szóval kalandra fel, és nyitott szemmel járni a városban! :P 22/F
2013. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, és hova valósi? :)
2013. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Vedd lazábban az ismerkedést, ne éld bele magad annyira...
2013. jún. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!