Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért várt meg a csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért várt meg a csaj munka után?

Figyelt kérdés
Tegnap történt, hogy bár lejárt a munkaidőnk, nekem még akadt pár percre elfoglaltságom. A lány türelmesen megvárta, amíg végzek, annak ellenére, hogy nyugodtan elindulhatott volna, amúgy sem egy irányba megyünk. Ráadásul egész nap össze vagyunk zárva, szóval ennyi idő alatt nyugodtan elege lehetne belőlem. :) Egyébként jó viszonyban vagyunk, ezzel nincs gond. Nem akarok belemagyarázni semmit az egészbe, de nem értem, miért várt meg, amikor általában mindenki elhúz. Szerintetek mi lehet ennek az oka? Elsősorban lányok válaszát várnám, de persze mindenkitől szívesen veszem a normális megjegyzéseket.

2013. júl. 23. 21:09
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Barátilag vagytok jó viszonyban vagy van arra esély, hogy bejöttök egymásnak? Van pasija?
2013. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Van valakije, a többiről nem tudok biztosat mondani, de szerintem nem vagyunk teljesen közömbösek egymás számára. Illetve hát azt nyilván tudom, hogy tetszik nekem, és mintha én is bejönnék neki.
2013. júl. 23. 21:17
 3/24 anonim válasza:
Szerintem sem várt volna rád ha nem akart volna semmit... magamból kiindulva... legközelebb te is várd meg őt ha úgy adódik és hátha többet tudsz majd. :)
2013. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Hmmm... Előtte említettem neki, hogy ha lesz közös hivatalos elintéznivalónk a városban, akkor meghívom valamire. Lehet, hogy erre volt valamiféle "válasz" az, hogy megvárt? Tudom, hogy ez csak kombinálás, de szerintem azt várja meg az ember, akivel szeret együtt lenni. Na most ez érdekes tud lenni két egykorú, ellenkező nemű emberkénél, mert ha mondjuk egy lány megvár egy másik lányt, akkor oké, meg ha mondjuk egy srác egy lányt, az is oké, de szerintem a lányok nem nagyon szoktak megvárni egy srácot.
2013. júl. 23. 21:30
 5/24 anonim válasza:
Deee :) ha akar valamit. Lehet, hogy most csak beszélgetni akart veled... szerintem gyorsan találj valami elintézni valót :D rajtad a sor. :)
2013. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Lényegében véve egész nap beszélget(het)ünk, és szüksége van a segítségemre, szóval lehet, hogy emiatt is van a nagy lelkesedése. Viszont ő is igyekszik "kiszolgálni" engem, a múltkor csörgött a vezetékes telefon, és már adta is a kezembe a kagylót, meg olyan is volt, hogy át kellett sétálnom pár papírral egy másik épületbe, és kérdeztem, hogy velem tart-e, akkor mindig jött, ráadásul nem is vonakodva. Amúgy nem szoktam ráakaszkodni, de a testi kontaktus azért megvan köztünk. :)
2013. júl. 23. 22:00
 7/24 anonim válasza:
Céloztál már arra, hogy kedveled? Ha kell csaj akkor hajrá ne azt várd, hogy ő kezdeményezzen! :)
2013. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam neki ilyesmit, bár nem így, meg szerintem 100%, hogy tudja, hogy kedvelem, és ő is kedvel engem. Valószínűleg tudja, hogy külsőleg is bejön nekem, de igyekeztem ezt is kicsit "diplomatikusabb" formába csomagolni, viszont az érintésekre meg egész jól reagál. Nemsokára egyébként eljön az alkalom (remélhetőleg), aztán elvileg többet fogok tudni, és hátha nem pofáraesés lesz a vége.
2013. júl. 23. 22:22
 9/24 anonim válasza:
Ebből a pár sorból értelmes és rendes srácnak tartalak :) én drukkolok nektek... és merj kezdeményezni... határozottan de lazán... :)
2013. júl. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként elég régóta van együtt a barátjával, emiatt úgy gondolom, hogy nem feltétlenül fog "cserélni". Viszont a viselkedése meg teljesen zavarba hoz, és sokszor van az az érzésem, hogy tutira többet engedne nekem, mint haverság. Nem tudom, mit higgyek, félek kicsit a szokásos kudarctól, ezért nem akarom beleélni magam, ugyanakkor meg vágyom a lányra, szeretnék kapcsolatot, és olyan, mintha én se lennék közömbös a számára.
2013. júl. 23. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!