Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a baratnomnek vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a baratnomnek vagy nem?

Figyelt kérdés

az tortent h szombaton haza ment a baratnom es ketten maradtunk a baratjaval. este leultunk tvt nezni melleje bujtam mert faztam s o egy takaroval betakart ultunk ott mint egy szerelmespar neztunk egy romantikus filmet mert mas nem volt amit nezni es egy ket puszi el csattant a film vegin mar be voltunk rugva majdnem (foleg o nem en) es elkezdett nyulkalni mindenhova felizgultam annyira h nem akartam h abba hagya es lefekudtem vele, ami nagyon jo volt mert meg egy ferfitol sem kaptam ilyen jot mind akkor este. Hetfon jott vissza a baratnom es azota zavarban vagyok nem tudom h mit csinaljak mondjam el vagy sem a baratja azt akarja h ne mondjam el mert o sem teszi de mar 2 eve egyutt vannak es soha nem volt nagyobb veszekedes koztunk mindent csenben es rendben megoldottak egymast kozott

mi legyen ezutan kivantam egy ferfit mert osszinten bevalva egy eve nem jart nalam egy ferfi sem


2009. okt. 22. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
ne mond el mert abbol nagy kavarc lesz téged emgutál mind 2 és ők is szétmennek
2009. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
hát kérdés h mi a fontosabb. mert ha el akarod veszíteni a barátnőd, nyugodtan mond el neki. mást ugysem fogsz elérni, minthogy egy életre meggyűlöljön. ha a pasi nem hagyja el érted, akkor tulajdonképpen szerintem még fölösleges is.. ha ugy érzed a pasi elhagyná érted, akkor talán, de ebben az esetben is meg kell mondjam, hogy nagyon nagyon szemétség. nem itéllek el, mert átérzem a helyzeted, de ha nem nagyon nagyon muszály, ne tudja meg.
2009. okt. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj nekem, majd meglátogatlak:) Ezt a lelkiismereted amúgy úgy is meg fogja mondani, hogy mit tegyél. A helyes az egyenes beszéd lenne, de én sosem avatkoztam senki magánéletébe. Szóval én kussolnék, de ez az én privát véleményem.
2009. okt. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ha nem mondjátok el neki, akkor totál átveritek... amúgy valamikor úgy is megtudja... ha később tudja meg, akkor lehet, hogy örökre elveszíted a barátnődet.
2009. okt. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

9:35nek

ígyis elveszítené, mindegy hogy mikor mondja el. (tudja meg)

amit 2en tudnak, az még titok.

maradjon is így,

sok sok szenvedést előzhetsz meg ezzel

második

2009. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem hagyna el a baratnomet soha, de ha elhagyna nem ertem tenne meg en nem vagyok szerelmes bele csak akkor szombat este jo volt es bar egy evben egyszer meg tortenne meg irigylem ezert a baratnomet :D
2009. okt. 22. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom a kérdezőnek ebben mi olyan vicces.. A barátnődet átvered, utána meg még el akarod sumákolni a dolgot? Mondjuk komoly barátnő lehetsz, de tényleg.Rá mozdulni a barátnőd barátjára.. Ha arra volt eszed, hogy lefeküdj vele, akkor mért nincs benned annyi, hogy odaállsz elé, és kerek perec megmondod, hogy mi történt? Jobb hallgatni.. De akkor meg ne sajnáltasd magad, hogy " azóta zavarban vagyok".. ugyan már.. Pontozz le, de szerintem szánalmas a viselkedésed.
2009. okt. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld beleképzelni magad a barátnőd helyzetébe, és dönts az alapján! Az pedig nem lehet indok, hogy nem voltál már egy éve senkivel. Attól ő még a barátnőd párja a srác. Mindketten nagyon gusztustalan dolgot műveltetek!
2009. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!