Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megyek balatonra szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek balatonra szerintetek ezek a cuccok közül mi felesleges? SOS

Figyelt kérdés

Szóval.. megyek balatonra 4 napra. Raktam be egy pokrócot(sátorban alszunk), kispárnát. úgy 7-8 pólót, 3 nyári szoknya, 4 rövid nadrág, 1szandál,1cipő,1papucs,2 törölköző, 3 sör:D, tisztálkodási szerek,naptej,testápoló,gyógyszerek,szunyog riasztó,bulizós ruha(1), 2 farmer mellény, 1 melegítő pulcsi, 1 lenge pulcsi, 1 boleros pulcsi, 2 melltartó, 1 fürdőruha..

Nem nagyon férek be a bőröndömbe. Nos? mit vegyek ki? Legszivesebben vinnék mindent



2013. júl. 23. 23:42
1 2 3 4
 21/32 Pretty_Fighter ***** válasza:
Szerintem vegyél ki 2-3 pólót,2 szoknyát,3 rövidgatyát,1 szandált,2 farmer mellényt,1 boleros pulcsit,és mivel elég meleg lesz a melegítő pulcsi se kell,elég a lenge.És csapj hozzá pár bugyit is azért:D
2013. júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

én bebaxnék 2 pólót 1 nadrágot, pénzt, fehérjét, oszt húznék is xDDD

F19

2013. júl. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
76%

Úristen, minek neked ennyi ruha? Szerinted - főleg ha sátorozni fogtok - mikor fogsz te ennyit öltözködni?? Szerintem fél napokat a vízben fogtok tölteni. 4 napra 5 póló bőven elég. A szoknyából, meg a rövidnadrágból is elég 2-2. Farmer mellényből elég egy. A pulcsi sem hülyeség, de max 2 kellesz belőle, az is csak estére a szúnyogok miatt. A többi szerintem okés. De talán még valami pizsamaszerűség nem ártana

19/L

2013. júl. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

lányként mondom, én mit vinnék:

pokróc

kispárna

5 póló

2 rövidnadrág

1 szoknya (max, ha bulizni akarok)

1 papucs

1 szandál (de abban mennék amúgy is, szóval nem foglalna helyet a bőröndben)

2 törülköző

tisztálkodási szerek, blabla, amit felsoroltál

1 melegítő, de a lengébb fajtából, mert igen, elég meleg idő lesz

2 melltartó stimm

1 fürdőruha stimm


lány vagy az oké, de 4 napra mész, miért úgy bekészülni, mintha az apokalipszist várnád??? annyira meleg azért talán nem lesz...

2013. júl. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Én még beraknék ezek mellé egy síoverált, egy pár jégkorcsolyát, kesztyűt, sapkát, sálat.
2013. júl. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Te jó ég, én ennél kevesebb cuccal utaztam körbe 3 hétig Perut, pedig nőből vagyok én is....


2 farmer mellény mi a manónak kell 4 napra????

Ha meleg van úgysem veszed fel, ha fázol este, akkor úgyis pulcsit húzol.


Meg 3 pulcsi? Válassz egyet, az bőven elég. Ilyen melegben még éjszaka sincs olyan hideg, hogy nagyon be kéne öltözni.


Sört ott is vehetsz.


Gyógyszerek: nem a szavanna közepére mész, ahol a legközelebbi maláj falu 3 napi járásra van. Tök fölösleges fél patikát becsomagolni. Ami legyen nálad: Demalgon fogfájásra, Lázcsillapító és hasmenésre gyógyszer. Ezekből sem kell sok, csak pár tabletta (én max 4-4-et tennék be, hogy ha vészhelyzet van be tudd venni, aztán meg valaki másnapra szerez a közeli patikából ami kell. Plusz ha szedsz fogamzásgátlót, ha meg allergiás vagy, akkor még arra gyógyszer.



3 szoknya és 4 rövid nadrág sem kell! nem egy hétre mész, 4 napra!!!!!

Szetteket válassz ki (4-et, max 5-öt hogy legyen vésztartalék, de nem vagy baba, hogy leedd magad), nehogy ott derüljön ki, hogy a szoknyádhoz nincs egy hozzáillő felső sem, így nem tudod felvenni.


Tisztálkodási szerekből én a DM-ben előre megveszem a pici fogkrémet, pici sampont, pici tusfürdőt.

2013. júl. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Kivettem 2 pólót

2 szoknyát

1rövidnadrágot

és 1 pulcsit

még mit??:D

2013. júl. 24. 12:50
 28/32 anonim válasza:
47%
Döglött orosz katonát nehagyd otthon!
2013. júl. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

A gyógyszereket nézd át, a sört vedd ki, meg 1 pulcsinál többet ne vigyél.

A farmer mellényekből minek 2? Mondjuk egyáltalán minek? Olyan baromi meleg van...

2013. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
úristen de magamra ismertem:DDD soha többé nem követem el azt a hibát,hogy elviszem a fél ruhatárat,kb 2 pólót meg 2 gatyát hordtam a 4 nap alatt:D 16/L
2013. aug. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!