Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is felesleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is felesleges azon agyalni, hogy milyen párom lesz?

Figyelt kérdés
Mindig azon agyaltam, hogy nekem szép nőm lesz e vagy sem, mindig görcsöltem ezeken, és ezek miatt sose lett senkim, de szerintem teljesen felesleges dolog volt. Rájöttem arra is, hogy a szépség az csak a nézőpont kérdése, mert nem tetszhetünk mindenkinek. Mindenkinek azt tanácsolom, hogy senki se görcsöljön párkapcsolat után, mert annál nehezebb az ismerkedés és sohase lehet megtudni mikor jön el az igazi.
2012. dec. 5. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felesleges,mert nem vagy jós.Általában az emberek mindig olyanban találják meg az igazit,aki az ideáljuktól teljesen eltér.
2012. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én nem így látom, lehet az olyan emberek boldogok úgy egymással, de nálam az olyan kapcsolat biztos nem tartana sokáig.
2012. dec. 5. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Pedig elhiheted,hogy néha nem olyan a számodra ideális pár,mint amilyet te elképzelsz magadnak.
2012. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt tudom milyenek azok akikkel tuti nem kezdenék: plázaribik, ribik, erőltett sminkes-hajfestettek, plasztikázottak, csontvázak, mázsánáltöbbek, 150 alatt, 185 felett...
2012. dec. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
általában amin agyalunk, azt vonzzuk be
2012. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 BlaBlakon válasza:

1-eshez csatlakozok.


Az én párom tipikusan olyan, aki nem az ideálom. Az én ideálom a karcsú, szőke lányok. (hogy a mellmérete milyen, az nem sűrűn kitétel nálam)


Ehelyett páromat nem mondanám éppen karcsúnak (de nem is kövér. Átlagos alkatú) és barna hajú. Viszont a személye és a kisugárzása varázsolt el.

Szerintem is teljesen felesleges azon görcsölni, hogy milyet akarsz. És ahogy te is mondtad nagyon bölcsen. A szépség mindig relatív. Ami nekem példának okáért maga az éteri szépség, az másnak lehet hogy a pokol bugyrainak rémképe. :)(Végre valaki aki ezt észreveszi:) )

2012. dec. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem küllemre nincs nagyon ideálom, mert nekem mind1, hogy milyen színű a haja meg a szeme csak szép arca legyen (ami nekem szép) meg átlagos teste, mert nem szeretem ha túl sovány vagy ha egy jabba. Én belsőre értettem azt, hogyha nem olyan, akkor könnyen szétválhatunk pl ha sokat cigizik, iszik, hisztizik vagy magamutató p.csa.
2012. dec. 6. 10:51
 8/11 anonim ***** válasza:

alapból nem vágom,hogy neked nem volt nőd,most sincs,akkor mi a fenének adsz bármilyen tanácsot is?

amúgy meg a legtöbben dugni akarnak egy jót.

aztán ha a kiválasztott egyéb jó tulajdonságait is megvillantja,akkor lehet szó többről.

uh ilyet,hogy a leendő párkapcsolaton görcsöl vki,még nem is hallottam férfitől.

2012. dec. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem igaz. A szép az szép, a csúf az csúf. A kérdés az,hogy neked a sok szép közül melyik teszik, melyik iránt érzel nemi vágyat!
2012. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Morzsa ***** válasza:
Én mindig próbáltam olyan pasit bevonzani aki megfelel az ideálomnak,de soha nem volt szerencsém,és úgymond az ideális pasi valahogy nem becsült meg rendesen.Ezek után döntöttem úgy,hogy felhagyok ezzel az ideál kereséssel.Most egy átlagos pasim van,átlagos testalkattal,viszont ő megbecsül és a tenyerén hordoz,ami persze nagyon jól esik.Ezen a párkeresési dolgon nem kell agyalni,hiszen úgyis azzal fogsz maradni,aki megbecsül és viszont szeret!Ha mindenki az ideális párra várna,akkor bizony sokan maradnának egyedül,magányosan!Tudni kell lentebb adni a mércét!
2012. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!