Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan rázzam le udvariasan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rázzam le udvariasan a férfiakat?

Figyelt kérdés

Nyíltan leszbikus nő vagyok, nem kimondottan nőies, de nem is férfias, inkább az arany középútba tartozom. Mostanában felfigyeltem rá, hogy egyszerűen rám ragadnak a férfiak, pedig pontosan tudják, hogy én hogy állok ilyen téren. Nem vagyok még egy hatalmas szépség sem, az alakom sem olyan kifogástalan, hogy arra fogjam, lényeg a lényeg, nem vagyok bombanő, de mégis randikat akarnak, ide-oda akarnak kísérgetni szórakozni, és volt, hogy szerelmet is vallottak. Nem tudom, hogyan mondhatnék udvariasan nemet nekik, mert tényleg nem megbántani akarom őket, de egyszerűen kellemetlenül érzem magam emiatt. Csak kulturált válaszokat kérnék

Köszönöm



2013. júl. 24. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
simán mond meg nekik hogy lezbi vagy! ha már tudják akkor is !
2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát mond el nekik az igazat, nem tudom mit kéne még ha ebből nem értik meg.
2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
jól
2013. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kihívásnak érzik az orientációdat, és "jó útra akarnak téríteni".


Sok tökfej azt gondolja, hogy azért fordul egy nő a nők felé, mert nem izélték még meg rendesen.

2013. júl. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe, mosojogj rá, és mond ezt: "Köszönöm, nagyon kedves vagy, de nem. :)" - Előbb utóbb mind feladja...:)
2013. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Talán próbalj minél félreérthetetlenebbül utalni csinos nőkre akiket vonzónak találsz, vagy ex-barátnőre egy-egy félmondatban.
2013. júl. 26. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hagyni szoktam, had csodáljanak... úgyis 5/10-es az önbizalmam, nem árt neki a tuning.

De persze ha nagyon nyomul valaki, akkor már azért kijelentem, hogy ezt nem pártolom és befejezheti.

2013. júl. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!