Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől "flörtölős"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől "flörtölős" egy SMS?

Figyelt kérdés
Elsősorban férfiak válaszára vagyok kiváncsi.Ilyenekre gondolok,hogy pl.nálatok hogy kell értelmezni,amikor egy SMS-ben több ponttal zárjátok le a mondatokat?Céloztok valamire,amit nem mertek leírni?vagy tőlünk várjátok,hogy leírjuk,amire gondoltok???

2013. júl. 24. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a mondatok közé szóközt kellene rakni, mert ha mindig el felejted akkor...
2013. júl. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor arra gondolunk, hogy jól meg...
2013. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jól meglepünk egy helyesírási szótárral a születésnapodon.
2013. júl. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyira idegesoto mar hogy mindenhol krll lennie egy olyan kommentnek ami a helyesirasat fikazza. Nagyon meg kellett nezni a sziveget hogy tslalj benne valami rosszat de ha te ettol.boldog leszel hogy odairod..nem nekem gaz ha nem erted meg a.szoveget egy ekezet.vesszo hiba vagy mas kis dolog miatt.es most lwhwt irni hogy nekem is kene szotar vagy mittudom en. Nem vagyok otos nyelvtanbol de a helyesirSommal.semmi.gond nincs ha nem gepelek csak ilyenkor a kedves illetot nem veszem annyira hogy az ekezetekkel szarakodjak az.olvasasa megkonnyitesere.
2013. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tem oszt förtszölösz?
2013. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!