Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nem csajozós, nem flörtölő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nem csajozós, nem flörtölős srácnál hogy érjem el, h több legyen barátságnál?

Figyelt kérdés

Úgy érzem,bejövök neki, és ő is bejön nekem nagyon-nagyon. Néha találkozunk közös ismerősök által,ilyenkor beszélgetünk,de semmi több. Én azt hiszem,beleszerettem. Szeretném ha több lenne szimpla beszélgetésnél. De hogy intézzem ezt el? Ő egyáltalán nem csajozik,nem is megy oda önszántából lányokhoz,ezért is érzem nagy dolognak,hogy hozzám igen és kedves is velem. Érzem a nézéséből h tetszem neki. Még soha sem volt barátnője,talán ezért is nem tudja,h hogyan lépjen tovább beszélgetésnél. Szerintetek mit kéne tennem,h végre legyen valami?

20/L


2013. jún. 18. 01:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Benyúlsz a bugyidba (pl. egy ilyen jó meleg napon, mint a mai), aztán végighúzod az orra alatt az ujjad, és már kész is vagy! Abból tudni fogja, hogy hányadán állsz vele...
2013. jún. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Isten ments hogy ezt csináld!

Én is hasonló fiúnak gondolom magam és ha ilyet csinálnál előttem nem biztos, hogy utána is bejönnél nekem...sőt.

Szerintem akkor már inkább próbálj te kezdeményezni.

Jelöld be a faceebookon kezdeményez beszélgetéseket, hívd el egyszer fagyizni és szerintem ebből, ha megvan a magához való esze tudni fogja, hogy bejössz neki..

2013. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!