Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek kevésbé szelíd?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek kevésbé szelíd?

Figyelt kérdés

Mindenki mondja, milyen aranyos vagyok. Mindig kedvesen, nyugodt hangon szólok, meg halk vagyok, nem beszélek túl sokat és idegesít, mert ezzel így nem fogom semmire vinni az életben!

17L


2013. júl. 24. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

beszélj többet :D

De ne mások kedvéért, csak ha többet akarsz. Legyél önmagad, csináld azt ahogy jónak érzed. De senki kedvéért se változz.


amúgy a leírás alapján barátnőnek csillagos ötös lennél, és most őszinte vagyok!

2013. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el durván piálni és szívj mezítlábas szimfóniát. Ettől majd mélyül a hangod. A pia meg jót tesz az önbizalmadnak.
2013. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok megfogadom a tanácsokat!
2013. júl. 24. 20:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés a kettő között? Halk vagy és semmire nem fogod vinni az életben... Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2013. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy sokra vidd, nem hangerő kell. Az kell, hogy ha megszólalsz, azt mondd, amit kell.
2013. júl. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!