Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalt másodszor is. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt másodszor is. Ti hogyan állnátok bosszút? Többi lent.

Figyelt kérdés

Első megcsalás: fél év után, külföldi úton pár napig egy 17 éves angol kiscsajjal romantikáztak pár napig. Egy fb-poszt lebuktatta, tagadta, elhittem. De gyanús volt a történet, írtam a csajnak egy szívhez szóló levelet, és megesett rajtam a szíve, elmondta az igazat. Szex nem volt, hanem párszor randiztak, csók, kézfogás stb. Azt mondta neki, h nincs barátnője. Párom könyörgött, h soha többé nem teszi, csak megijedt mert ez az első komoly kapcsolata hosszú ideje (27 éves, sok kalandja volt/játszótársa volt) és én nagyon szerettem, hinni akartam neki, hogy egyszeri alkalom volt.

Második: most nyáron ismét ugyanolyan külföldi út, nyári egyetem. Feltűnt, hogy egy bizonyos csaj lájkolja a képeit, képeslapot küld neki, (mármint nem online, igazi papír alapút), hogy várja, látogassa meg, az ott készült képein feltűnően sokszor szerepel. De a legfurább az volt, hogy "nyári egyetem aftert" akartak tartani, amire egyszer csak kiderült, h mindenki lemondta, így egy hétig kettesben lenne a csajjal, kérdezte probléma lenne-e nekem. Na erre már megnéztem a fb üzeneteit. Következő párbeszéd:

(csaj)-Mire emlékszel leginkább?

(ő) -Sokmindenre....

(ő) -A hegyekre, a bőrödre, a parfümöd illatára...

Olyan dühös vagyok, hogy ennyire hülyének néz, hogy úgy érzem, most nem elég az, hogy csak simán kidobom. Kreatív ötletek? L/25


2013. júl. 25. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A bosszú kicsinyes, gyerekes dolog.

SZakíts meg vele minden kapcsolatot, és keress mást.

2013. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz, de sztem nincs az bosszú ami csillapítaná szíved haragját. Meg ha revansot próbálsz venni csak lesüllyedsz a szintjére, meg kell próbálnod felülemelkedned rajta, és szóba sem állni vele többet.
2013. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha másodszorra is megcsalnak valakit, az már a vétlen fél hibája is. Az elsőnél ott kellett volna hagynod. Láthatólag nem szeret téged és totál hülyére vesz, szóval nem igazán érdekelné, ha kreatívan te is elkezdenél vele szemétkedni. Hagyd ott a fenébe.
2013. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rajta bosszút állni, sőt, meg is bocsátasz neki mindent, mert olyan jól néz ki.
2013. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek maradtál vele? De most őszintén.... nálam ez megbocsájthatatlan..
2013. júl. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minek engeded el ilyen külföldi utakra, ő is egy pasi, szerinted heteken át kéne visszafognia magát, miért nem mentél el vele, és miért maradtál vele az első megcsalás után is ?:(
2013. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

engem is megcsaltak, szétmentünk, x időre ismét összejöttünk. és ismét megcsalt... nem tudnék neki megbocsátani ismét, ha meglátom, csak szánalmat érzek. Azóta új párom van, akivel jobb mint az előzővel és végre boldog vagyok :)

Hagyd a fr*ncba ezt a hapsit. nem érdemel meg téged.

2013. szept. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hülyének néz mert megteheti ha egyszer hülye vagy. már rég pattintani kellett volna ennyi erővel egy kutyát is tarthatnál.
2014. jan. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!