Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy csaj lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy csaj lehet kívánatos akkor is, ha nem miniruha van rajta?

Figyelt kérdés
Esküvőre megyek, és ott lesz az a pasi, aki 2 éve tetszik, és úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki, csak visszautasítottam, és azóta nem próbákozik. Esküvőre persze nem lehet ilyen extrém mini cuccokban menni, ezért vettem egy olyan ruhát, ami pánt nélküli, és a térdem fölé ér kb 10 cmrel, és olyan a fazonja, hogy melleimre tapad, de melltől lefelé nem tapad, hanem olyan pörgös, lenge. Ez ilyen élénkebb rózsaszín, és fekete magassarkúval kombinálnám. Mit gondoltok lehetek így is szexi, kívánatos?
2013. júl. 26. 09:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
"Esküvőre megyek" Ott alapból nem szokás úgy kinézni mint egy r*banc.
2013. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elég baj, ha egy nő csak miniruhában tud szexi lenni. :)
2013. júl. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tudom, és írtam is, de nem a kérdésre válaszoltál, hanem valami módon belém akartál kötni.
2013. júl. 26. 09:23
 4/17 ASOT ***** válasza:

"úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki, csak visszautasítottam" --> akkor viszont neked kell teperned és kezdeményezned.


De igen! Nem attól leszel jó csaj ha miniben pózolsz. Akkor is látni lehet h milyen egy csaj ha hosszabb ruha van rajta.

Ne a testeddel akard meghódítani mert az csak arra utal h dugjuznk

2013. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyon is lehet kívánatos egy teljesen felöltözött nő is.


DE!

Ha tetszik akkor miért utasítottad vissza?

Ha visszautasítottad akkor miért várod hogy érdekeld?

2013. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A miniruha tényleg jó, mivel alálehet paskolni. Így igazi r*bancnak érezheti magát a lány. Amúgy nekem nem jön be. Inkább legyen feszülős farmer vagy valami hasonló.
2013. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9:26 vagyok, amúgy ja lehet kívánatos, ha neked bejön.
2013. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyesmi a ruhám,csak pánt nélküli, rózsaszin és mell alatt szélesebb

2013. júl. 26. 09:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez már mindjárt más. Miért nem így kezdted? Amúgy ez teljesen normális, szerintem lehet hordani esküvőn is.
2013. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szóval egy ilyen ruha, csak tökre másmilyen. Értem én. :)
2013. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!