Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Egy csaj lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy csaj lehet kívánatos akkor is, ha nem miniruha van rajta?

Figyelt kérdés
Esküvőre megyek, és ott lesz az a pasi, aki 2 éve tetszik, és úgy vettem észre, hogy én is bejövök neki, csak visszautasítottam, és azóta nem próbákozik. Esküvőre persze nem lehet ilyen extrém mini cuccokban menni, ezért vettem egy olyan ruhát, ami pánt nélküli, és a térdem fölé ér kb 10 cmrel, és olyan a fazonja, hogy melleimre tapad, de melltől lefelé nem tapad, hanem olyan pörgös, lenge. Ez ilyen élénkebb rózsaszín, és fekete magassarkúval kombinálnám. Mit gondoltok lehetek így is szexi, kívánatos?
2013. júl. 26. 09:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem akartam beléd kötni.

Egy nő szexis a tekintete, a kisugárzása, a viselkedése miatt, de semmiképp nem csak a ruha tezsi, az csak plussz.

Hiába vesz fel egy nő olyan ruhát, amiből kivan a fél feneke, ha...Mindegy még kislány vagy.

2013. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 ASOT ***** válasza:
Amúgy esküvőkön többen össze szoktak jönni egy dugásra, az neked is összejöhet.
2013. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Lin- a belekoteses dolgot nem neked szantam, de meghazuttoltad onmagad, mert azt allitod, hogy nem akartal belemkotni, de megis a 2. kommentedbe lekislanyoztal.

Meg az a szerencse, hogy te nem vagy kisfiu! Ha pedig lany vagy, akkor nem ertem, hogy miert irtal valaszt, mikor ferfiaknak szol!

2013. júl. 26. 10:19
 14/17 anonim ***** válasza:

A kislányozás nem kötekedés, hanem egy tény megállapítása. A gondolkodásod még tényleg nem igazán érett.

Lehet egy ruha szexis, de semmit sem ér, ha a nő nem az. Szexis ruhát mindenki tud venni. Normális férfit ennyivel nem lehet megfogni.

A kép alapján viszont teljesen jó a ruha. Nem ezen fog múlni a siker.

2013. júl. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

A ruha teljesen jó, de nem azon múlik.

Menj oda hozzá, keresd a társaságát, éreztesd vele, hogy örülsz neki, hogy ott lehetsz mellette.


Persze, ha egyszer már elküldted sanszos hogy tojik a fejedre és más lányokkal táncol majd.


Próbáld elmondani neki, hogy úgy érzed jobban meg kellett volna ismerned korábban, hogy azt szűrhesse le hogy most már bánod hogy elküldted és részedről nyitott vagy irányába.

2013. júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocsi!Most nagyon szégyenlem magam!:( :D De hát egy igazi nő nem kérdez ilyet...:P Attól, hogy nem tetszik egy vélemény, még nem kell rögtön kötekedésnek venni.
2013. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

és a pasinak azóta nincs senkije?

és ne a pasinak öltözz ki hanem az esküvő alkalmával

szóval ahhoz illő ruhát válassz

ha meg bejössz neki akkor tök mindegy mi van rajtad az úgy is le fog kerülni XD

2013. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!