Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az utcán sok fiatalnak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utcán sok fiatalnak, akik falják egymást, tényleg ennyire komoly a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés

Én azért jól meggondolom, megvárom, mikor megyek el eddig valakivel, és akkor sem a nagy nyilvánosság előtt.

Azért nem semmi kell ahhoz, h ilyen közel engedjen magához egy embert valaki. Én csak azzal tenném, akivel már nagyon komoly a kapcsolat és erőteljesen házasság is kilátásban van.



2013. júl. 26. 11:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Biztos azért van ez mert irigykedsz hogy más nyalja -falja egymás neked meg max a kutya segge jut !
2013. júl. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Ha meg egoista vagyok mert szeretek a barátnőmmel csókolózni ám legyen bevállalom én legalább nem bujkálok.

Te f...kalap!!!

2013. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

A "Fiatalok" miért nem gondolhatnak semmit sem komolyan????

Miért hiszik a felnőttek hogy mind hülyék és felelőtlenek vagyunk? Ha ti megtehetitek hogy nyilvánosan szeretitek egymást akkor mi miért ne?? :O 15/L

2013. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Itt már komoly bajok vannak. x)
2013. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek az "állat" kifejezésért. Lehet, tényleg rosszul értelmeztem egy választ. Az "állat" kifejezés tényleg helytelen volt és erős, bocsánat még egyszer mindenkitől.


Viszont, tényleg nem kéne az utcán élni a nemi életeteket. Azért, mert egyedülállók is vannak, akik szeretnének már valakit, de nem lehet valamiért. Miért jó nektek, ha nekik fájdalmat okoztok? Hm? Na, erre válaszoljatok! És ez igenis egoizmus!!! Aki erről nem vesz tudomást, az igenis egoista!


A további kedves szavakat szintén köszönöm, nagyon kedves válaszolók járnak erre. Öröm ez az értelmi színvonal...

Amúgy nagyon sok házasság végződik válással. Azért megnézném az egoistákat, 10 év múlva mi lesz a családi állapotuk a személyi igazolványukban! Azért hogy meg se fordul a fejükben, hogy fájdalmat okozhatnak másoknak, fura. Nagyon fura! Én nem fogom utcán nyilvános helyen csinálni! Mert tekintettel vagyok másokra! És ez másoktól is elvárható lenne! Ez nem véleménykülönbség, ez csak annyi, hogy tekintettel vagytok-e másokra vagy sem!

Amúgy komoly, gyerekkel levő házaspárokat érdekes módon sose látok az utcán nyalni-falni egymást, vajon miért? :)


Egyik válaszolónak válaszolva: azért, mert én az utcán nem csinálom ezt, honnan veszed, hogy akkor se csinálom, ha mások nem látnak? Honnan ez a következtetés?

2013. júl. 26. 20:07
 26/29 A kérdező kommentje:

Kedves 21/26 Időpont ma 18:20!


Hm, azt az üzenetet elfelejtetted ideírni, amit te küldtél előtte nekem. Az miért is maradt ki? :) Azt is másold ide, úgy lenne csak teljes a kép!

Amúgy, tök mindegy, kinek van nője, kinek nincs (nekem speciel lenne most lehetőségem kivel csinálni), ez nem véleménykülönbség, egyszerűen nem érdekel téged, ha zavarsz másokat azzal, amit csinálsz. Ez egoizmus. Miért nem egoizmus? Ezt indokold meg! Mondjuk a felszínességedből ítélve (és ezt ne vedd bántásnak) nehezen tudnám elképzelni, hogy tényleg komoly kapcsolatod van!

2013. júl. 26. 20:16
 27/29 anonim ***** válasza:

Ezzel kezdődött !ezt kaptam tőled kérdező !

-és ha megver titeket, az is az ő bajuk lesz?ennyire nagy ívben tojtok az össszes többi emberre? a gyerekeitekre is ilyen nagy ívben fogtok majd tojni sajnos.

Erre válaszoltam én ezeket !

-Ki verne meg 30 éves életerős férfi vagyok szarom le mit gondolnak mások törődjön mindenki magával !!!

A kérdésre írt válasz: Az utcán sok fiatalnak, akik falják egymást, tényleg ennyire komoly a kapcsolatuk?

"Akit zavar, annak nem kötelező néznie? Hát egoista állatok vagytok, az az igazság, ha ilyet írtok. nagy nullák, dugógépek. én mindig eldugottabb.."

Az üzenet szövege: Állat az anyád aki megszült !

Én is elnézést kérek az anyázásért. De az hogy csókolózok a barátnőmmel az nem egyenlő a nemi élettel .Egyébként mennyi idős vagy hogy ilyen bölcs vagy ?

2013. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26-osnak van kapcsolata,komoly... :)
2013. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Tegnap egy igen jót beszélgettem a kérdés kiírójával aki le is tiltott hála istennek szerinte egoista dugógépek vagyunk a barátnőmmel mert nyilvános helyen csókolózunk teszem hozzá neki a csók az márt nemi életnek számít !Kicsit érdekes egy figura aki szerintem egy nagy csalódáson van túl esetleg meg merem kockáztatni hogy még soha nem volt barátnője!

30 év feletti férfinak mondja magát ami szerintem kizárt szerintem valami érzékeny lelkű mimózalélek aki mellesleg elég ostoba is hogy másokkal van elfoglalva az helyett hogy összeszedne magának egy NŐT!

2013. júl. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!