Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odáig jutottam, hogy olya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odáig jutottam, hogy olya ikat is megkívánok akire eddig rá se néztem volna. Nincs barátnôm. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. júl. 26. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, nincs ezzel baj. Ahogy öregszel, egyre többen tetszeni fognak, ez teljesen természetes. Inkább örülj neki, hogy több a lehetőség.
2013. júl. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem tetszenek, de szó nélkül megdugn@m ôket. Még akkor is ha semmi vonzó nincs benne. 17 éves vagyok. Egyik nap azon vettem észre magamat, hogy egy 40 feletti (nem jól kinézô) nôre áll a farkam.
2013. júl. 26. 21:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A tesztoszteron a hibás. Pár év és talán csillapodik.
2013. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
dugj meg mindenkit aki hagyja magát, így egy idővel kevésbé kívánod majd :)
2013. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!