Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyít engem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyít engem ez a srác? Köszönöm előre is aki elolvassa, nekem nagyon fontos! 

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác akit kb 1 hónapja ismerek, neten írt rám először és már akkor is nagyon kedvesnek és aranyosnak találtam, utána skypoltunk, videocameráztunk meg minden, egyszer találkoztunk már és imádtam vele lenni.. de mivel nagyon messze lakik tőlem nem tudok vele minden nap összefutni.. (kb 150 km..) de félek hogy egyszer csak vége lenne ennek.. imádom a srácot, és a mostani időben mintha mindne kapcsolatot meg akarna velem szakítani, nem ír vissza, nem fogadja a hívásom, semmit nem reagál az smsekre.. de látom pl facebookon hogy más lányoknak le"tetszik"ezi a képét.. és nagyon rosszul esik.. csak ennyire kellettem volna neki? várhatok hogy visszaírjon vagy legyen valami.. szeretem.. és már ő is mondta nekem hgy ő is.. még az is flemerült hogy költözzek hozzá.. imádom és nem tudom elfelejteni.. szerintetek mit tegyek? köszönöm aki elolvasta és válaszol.. 

2013. júl. 27. 01:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

sztem hülyít

2013. júl. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat alapból halálra van ítélve, ha tényleg annyira szereted költözz hozzá. (Mondjuk gondolom ha ilyeneken problémázol akkor még úgyis kiskorú vagy és a szüleiddel laksz akik nem fognak elengedni)
2013. júl. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

16(jövőhéten 17), ő meg 17

a költözést ő hozta fel mert annyira megkedvelt és mondta is hogy szeret.. azóta is csak rá tudok gondolni, hülyít?

2013. júl. 27. 01:58
 4/14 anonim ***** válasza:
Ő mondta, h költözz hozzá?
2013. júl. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, ő ajánlotta fel még:)
2013. júl. 27. 02:01
 6/14 anonim ***** válasza:
1 hónap ismeretség után felajánlotta, hogy költözz hozzá? Nem lehet, hogy úgy értette, hogy "majd egyszer", ha már egy ideje együtt lesztek és te meg nagyon komolyan vetted, amit mondott? És ő megijedt, hogy te ezt ennyire komolyan gondolod?
2013. júl. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Esélytelen sajnos. Szinte teljesen biztos, hogy csak játszik veled. Talán nevet a markába, hogy elringatott téged ezzel a költözéses dologgal, most meg lelép...De ha komolyan is gondolná: egy 17 éves srác nem tud neked semmit nyújtani, főleg úgy, hogy hátrahagynál mindent. Ezen gondolkodj el picit. Gyerek vagy még ehhez. Illetve közelítsük meg másik oldalról. Mondjuk 35 éves korodban lesz egy 16 éves gyereked. Rátalál a szerelem, de fél országnyi(vagy még több) távolság van közöttük. A másik fél ugyanezt ajánlja. Elengednéd a gyereked? Nem hiszem...Pont úgy, ahogyan téged sem.

Talán játék ez a részéről, talán komolyan gondolja, ez utóbbi esetben inkább csak a rajongásnak tudható be. Idővel belátja, hogy senkinek nem származna haszna belőle.

2013. júl. 27. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

komolyan gondolta ő is, és utána még ő akarta hogy találkozzunk, de mivel nagy a távolság szinte minden nap videókamera vagy ilyenek.. smot meg megszakadt minden.. semmi..amugy igen lehet arra gondolt hogy majd egyszer..:)


a 2. válaszolót nagyon megértem, egy másik oldalról is megközelítetted a kérdésem, és nagyon köszönöm, jogos! és a nagy távolság miatt lehetséges hogy én sem engedném el a gyerekem max akkor csak ha nagyon nagyon nagyon ismerném a fiút és a környezetét (szüleim ismerik a fiút, csak még ennyire nem)

2013. júl. 27. 02:21
 9/14 anonim ***** válasza:

16 évesen költözz hozzá? LOL ez viccnek sem hangzik jól.


Szerintem rájött, hogy túl messze laktok egymástól. ENnyi.

2013. júl. 27. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vedd komolyan ezt az 1 hónapos távkapcsolatot.

Nem akarlak kiábrándítani, de ebből nem lesz semmi.

2013. júl. 27. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!