Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyít engem ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hülyít engem ez a srác? Köszönöm előre is aki elolvassa, nekem nagyon fontos! 

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy srác akit kb 1 hónapja ismerek, neten írt rám először és már akkor is nagyon kedvesnek és aranyosnak találtam, utána skypoltunk, videocameráztunk meg minden, egyszer találkoztunk már és imádtam vele lenni.. de mivel nagyon messze lakik tőlem nem tudok vele minden nap összefutni.. (kb 150 km..) de félek hogy egyszer csak vége lenne ennek.. imádom a srácot, és a mostani időben mintha mindne kapcsolatot meg akarna velem szakítani, nem ír vissza, nem fogadja a hívásom, semmit nem reagál az smsekre.. de látom pl facebookon hogy más lányoknak le"tetszik"ezi a képét.. és nagyon rosszul esik.. csak ennyire kellettem volna neki? várhatok hogy visszaírjon vagy legyen valami.. szeretem.. és már ő is mondta nekem hgy ő is.. még az is flemerült hogy költözzek hozzá.. imádom és nem tudom elfelejteni.. szerintetek mit tegyek? köszönöm aki elolvasta és válaszol.. 

2013. júl. 27. 01:50
1 2
 11/14 Banderasz094 ***** válasza:
Nem akarok hülyeségeket beszélni,de egy távkapcsolaton nagyon sok múlik rajtatok! Hogy akarjátok-e,megbiztok-e egymásban stb! De fő a bizalom! És én ugy látom hogy neked nem igazán jött össze ez:S Sajnálom! De ez nem rajtad múlt! Hanem a pasin! És ezek szerint semmit nem akar,és nem akarlak elszomorítani de ennek vége van! És kereshetsz távkapcsolatot még,ajánlom is szivemszerint,én már 3 éve vagyok távkapcsiban! 360km van köztünk! És több heteket vagyunk együtt! Kitartás!
2013. júl. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Neten írt rád, tehát nem ismered... (am lefogadom h 15-nél fiatalabb vagy)

Mi van akkor ha pl rosszat akar neked?

Egyszer találkoztatok az semmi, egyszeri találkozóból nem lehet megismerni az ember...

2013. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én is 16 vagyok másfél éves kapcsolatot sikerült összehoznom valahogy,de egyszer sem aludtam még ott nála,nem hogy odaköltözzek!5 éve ismerem,és a családom is,mégse fordult meg a fejembe hogy odaköltözzek..Jó,igaz csak 30 km-re lakik,de ez ráér szerintem még picit nekem is,nem kell hogy folyton egymás nyakán lógjatok,főleg nem egy hónap után.
2013. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 black(TM) válasza:
semmi képp nem szolok bele nem terellek csak 1 kérdés milyen volt a kapcsolatotok bövebben
2013. júl. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!