Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz, ha úgy szakítok a barátommal, hog mostantól nem veszem fel a telefont ha hív és nem válaszolok az sms-re?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem akarom megbántani őt, mert szeretem, mint embert, de nem mint férfit...19/L
2009. okt. 23. 13:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz. Mondd meg neki szemtől-szembe. Ennyit megérdemel szerintem.
2009. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ez így nem szép dolog.

Szerintem semmiképp ne úgy szakíts vele h nem reagálsz a telefonra és ne is telefonon keresztül.Mond el neki személyesen,hogy mint embert kedveled,szereted,de szerelemből már nem és legyen vége.

2009. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, bunkóság

főleg, ha még "szereted" is, mint embert

2009. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

És ha majd szembe jön veled az utcán átmész a másik oldalra és bujkálni fogsz előle? Elég gerinctelen dolog lenne a részedről ha igy "szakítanál" vele. Neked ,hogy esne egy ilyen gondolj csak bele bizonyára szenvednél...

Állj elé és mond a szemébe vagy ha ahoz túl gyáva vagy akkor telefon,email ilyesmi.

2009. okt. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%

Elég gáz!

Szerintem beszélned kellene vele, hogy te ezt már nem szeretnéd folytatni! Tudom szar érzés szakítani, de így a leg emberibb! Ha megmondod neki, lehet még utána barátok is maradhattok. Viszont ha így fogsz szakítani..valószínű, hogy nagyon meg utál.

És mennyi idő után akarod ezt? ha szabad tudni?!

2009. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a szemébe mond, mert így rosszabbúl fog neki esni, meg szeirntem így haragudni is fog rád, és biztos nem akarod hogy haraggal váljatok el.
2009. okt. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
fordulj anyádba aki megszart
2009. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk olyan régen együtt, csak nekem már annyira rég nem volt barátom hog megakartam ragadni a pillanatot ,és örültem h végre nekem is van valakim..:S:S De soha nem szerettem, mint férfit...

egyébként 2,5 hónapja vagyunk együtt..

2009. okt. 23. 13:20
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne tedd ezt vele, el se tudod képzelni, hogy milyen kínokon menne át. :( Már ha tényleg szeret persze.
2009. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Gáz,nagyon..

Szemtől szembe,ha összetudtál vele jönni csak hogy neked is legyen vkid akkor tudj is neki nem-et mondani.És szerintem ne játssz más érzéseivel,mert egyszer visszakapod nem lesz kellemes.

2009. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!