Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az nagyon gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nagyon gáz, ha úgy szakítok a barátommal, hog mostantól nem veszem fel a telefont ha hív és nem válaszolok az sms-re?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy nem akarom megbántani őt, mert szeretem, mint embert, de nem mint férfit...19/L
2009. okt. 23. 13:02
1 2
 11/20 anonim válasza:

13:15

akkor jobb lesz ha minél előbb elmondod neki..ha sokat vársz mégnagyobbat fog koppanni.

legalább tanulsz belőle, hogy ilyenbe mégegyszer ne keveredj!

sok sikert!

2009. okt. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem hogy gáz, hanem egyenesen parasztság. Ennyire szívtelen nem lehetsz. Ha tényleg meg akarod ezt csinálni, akkor a béka segge alatt se leszel.
2009. okt. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ilyenkor az a legjobb ha beleképzeled magad az ő helyzetébe az ő érzéseivel irántad. és utána dönts. de én is egyetértek a többiekkel h ez nagyon nagy bunkóság. az egyik barátnőm és a pasija 1,5 ÉVIG voltak együtt és a pasi így szakított a barátnőmmel ahogy te tervezed most. csak ott már nagyon durva volt, a pasi nem is köszönt neki meg nem volt hajlandó vele szóba állni, pedig tökre megvoltak.. nem tudom mi lehetett a baja a csajjal,mert ő semmi rosszat nem tett.először gondold át az ő helyzetét azt mondom.
2009. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
hát ez a legocsmányabb szakitás az biztos...tölem azt teszel amit akarsz nem itélek el..de kapcsolj ki 2 percre és gondolj bele , h van egy srác aki közel áll hozzád, együtt vagytok és észre veszed , h megválltozott másképp viselkedik és nem fordit sok időt rád. Mikor boldog vagy akkor felhiod , h mond le neki is a jó hirt de nem veszi fel... irsz smst is , nem vállszol... azzal áltatod magad , h biztos alszik , vagy hasonló dolgok...és 1 hét után megtudod , h szakitott veled... szerintem ott helyben össze törne a szived. tudod ez , h nem veszed számba ezzel lehet egy embert legjobban megbántani mivel az ignorancia a legroszabb dolog mikor valaki érzi , h enm veszik számba. Szerintem vegyél annyi erőt magadon , h ved fel és legalább anyit mondj , h vége ...
2009. okt. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

hát kiscsillag, én lány vagyok, és a pasim ugyanígy szakított velem. 3 hónapig voltam full depressziós, és egyszerúen nem értettem, hogy MIÉRT...

szerintem gerinctelenség.

2009. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Aljas, gerinctelen és kisstílű dolog lenne ez tőled. Ha mint embert szereted, ezt nem teheted vele!
2009. okt. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
szerintem ettől nagyobb szemétség nincsen.. ha volt pofád a szemébe nézni...akkor legyen pofád megmondani a szemébe h figyelj nekem nem működik a kapcsolat!
2009. okt. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
De szar ember vagy te hülye kérdező!
2009. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ásd el magad élve te érzéketlen állat
2009. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó 2: Nem tettem meg, csak gondolkodtam rajta!!!

De akkor szemtőlszembe elmondom neki...

2009. okt. 23. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!