Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek el beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el beszélgetni újra az exemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik a társosága. Nekem ő egyben a legjobb barátom is volt. Unatkozok nélküle,ezért úgy döntöttem felkeresem. Szerintetek milyen módon tegyem meg ezt,hogy ne hidje azt,hogy azért keresem,mert szeretem,hanem a barátságunk megőrzése miatt.

2013. júl. 28. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd,nehéz ebbe belegondolni,de az fog lejönni neki,hogy te még nem tetted túl magad rajta,és kaparsz utána kétségbeesve,és ahogy levágtam,ezt nagyon nem csípik a csajok,sőt még lentebb süllyedsz a szemükben,igazam van csajok?
2013. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet. De, ha beszélgetni akarsz vele, akkor mond el neki, hogy ő volt a legjobb barátod és szeretnél a barátja maradni.
2013. júl. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány. nagyon hiányzik a társosága.az a baj ha ráírok vagy valami,akkor azt hiszi hiányzik nekem,mert ő szakított velem. Ami igaz hiányzik is,de csak barátilag.
2013. júl. 28. 19:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ő dobott, akkor valószínűleg nem lesz vevő a barátságodra sem.
2013. júl. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te kis álszent... Még mindig szereted. :)))
2013. júl. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet nehéz így az írásomból felfogni,de nem már nem szeretem,csak nekünk ez úgy jött össze,hogy már rég ismertük egymást és legjobb barátok voltunk.És most a szakítás után nagyon nehéz nélküle,ő tudott mindent rólam. Most meg nem tudok kivel lelkizni..stb,mert nekem ő a legjobb barátom is.
2013. júl. 28. 19:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Átérzem a problémád. Egy cipőben járunk.
2013. júl. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!