Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újra elkezdtünk beszélgetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra elkezdtünk beszélgetni az exemmel. Szerintetek lesz belőle valami?

Figyelt kérdés
a szitu a következő: 21 vagyok, az exem 18. 2 évet voltunk együtt, 2 hónapja szakítottunk, mert részéről elmúlt a dolog. 4 napja elkezdtünk újra beszélgetni msnen, úgy mint régen, mintha mi sem történt volna, tök kedves velem, de azért távolságtartó. én sem vagyok vele hideg. beszélgetünk van úgy hogy 2 órát egy nap, hol kettőnkről, hol a világ dolgairól. mikor szakítottunk azt mondta hogy nem akar már tőlem semmit, csak egy emléknek akar. ezt 3 hete is közölte mikor összefutottunk. állítólag alakulóban van egy kapcsolata de nem boldog (azt nem tudom miért). Szerintetek ez mit jelent? ő azt mondja nem tudja hogy miért beszélgetünk újra... de jó érzés. Furcsa nagyon... Ja, én vagyok a fiú.
2009. nov. 9. 10:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jobb tisztázni vele, a lányok nagyon bonyolultan tudnak gondolkodni, lehet ő úgy gondolja hogy nyert a szakítással egy nagyonjó barátot és nem goldol arra, hogy te akár még szerelmes is lehetsz.
2009. nov. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta nem akar semmit, akkor igy állj hozzá. Ne ringasd magad. Ha mégis összejöttök, örülj neki.
2009. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem ringatom, én is kb annyit érzek iránta mint ő irántam, inkább a közömbösség felé megy a dolog, mint a szerelem irányába. az a helyzet hogy a szakítással kihalt bennem a szerelem. de ki tudja mi lesz... hiába vagyunk közömbösek, nem tudom, hogy a beszélgetésekkel mit érünk el... ugyanis 2 éve ugyanígy msn-es beszélgetéssel indult a kapcsolatunk. és pont egy alakuló kapcsolatban volt, és ugyanígy nem volt boldog... kicsit olyan érzésem van mintha 2 évet visszament volna az idő.
2009. nov. 9. 11:00
 4/12 Andrewka ***** válasza:

Lehet h megint ugyanolyan helyzetben van mint két éve. Biztos pontot jelentesz neki az alakuló kapcsolata mellett. Egy olyan pontot akivel lehet beszélgetni, kiönteni a lelkét stb. De ez nem azt jelenti h újra akar valamit tőled. "Egyszer volt Budán..." De mindenesetre állj hozzá normálisan, de ne hidd azt h újra lehet közetek valami.


22/f

2009. nov. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen pont így állok hozzá, hogy nem képzelek bele semmit, egyelőre beszélgetünk. azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok, hogy valakivel volt-e ilyen (nyilván sok mindenkivel volt), de akkor annak mi lett a vége? barátság? újra szerelem? végleges kapcsolatmegszakítás?
2009. nov. 9. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:

Felmelegítve soha nem olyan már a káposzta mint frissen.

Nekem is volt ilyen tapasztalatom, 2 év után szakítottunk, nagyon csúnyán, azt mondtam neki, hogy utálom. Nem beszéltünk 1 hónapig, közben nekem lett egy új kapcsolatom. Egyszer aztán felbukkant és azt mondta szeret, mindent megbánt és kezdjük újra. Belementem, mert nagyon szerettem őt. Nagyon sok veszekedés, baj, probléma merült fel. Keserves volt, nagyon keserves. Még fél évet voltunk együtt, aztán szakított. Mára már nagyon megbántam, hogy újra összejöttem vele akkor. Nem kellett volna. Nem hiszek abban, hogyha egyszer valami nem volt jó, akkor egy kis idő elteltével majd jó lesz. Amit egyszer lezársz, az maradjon lezárva.

21/L

2009. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelne téged és közömbös lennél akkor nem furdalna a kíváncsiság, hogy miért beszélgettek!! Ne csapd be önmagad! Te nagyon is odavagy azért a lányért. Inkább csak próbálod bebeszélni magadnak. Te is olyan erősnek akarsz tűnni mint ő. szerintem... aztán kitudja. Csak te. :)
2009. nov. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 13:13 "Felmelegítve soha nem olyan már a káposzta mint frissen. "


Pont fordítva van :D Csak a káposzta jó felmelegítve. Így van helyesen.

Bocsi a kötekedésért :P

2009. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ne álltasd magad. Mi fiúk 90% visszavágyunk az exünkhöz. Akár 1,2 év után is simán kibékülünk ha nincs más. De a lányok az más tészta. Ők 5 perc alatt olyat tudnak változni, hogy az nem igaz. Azt hiszed hónapok után amikor eszedbe jut hogy tuti ő is gondol rád, de egy nagy lóf%szt. NEM GONDOL. Most hogy beszélgettek az nem azt jelenti hogy akar vmit. Sőt örül neki hogy pozitiv vagy. De mihelyt egy kis említést teszel neki a békülésre, újjabb 2 hónapra el fog tűnni. Tapasztalat.

23/F

2009. nov. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves előző válaszoló!

Nekem pont ezzel ellentétes tapasztalataim vannak. Lány vagyok és tudom magamról, hogy nehezen teszem túl magam a szakításon és ha még mindig szeretem az exem akkor visszamegyek hozzá ha Ő is úgy akarja. Ezzel nem azt mondom, hogy helyesen cselekszem, csak azt, hogy ilyen naív vagyok... Amúgy is a lányok jobban kötődnek érzelmileg a volt barátjukhoz, nehezebben felejtenek, mint a fiúk. Nekem ez a tapasztalatom.

21/L

2009. nov. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!