Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha beleszerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha beleszerettem egy fiúba nyaralás alatt?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogyan történhetett meg ez az egész. 20 éves leszek szeptemberben, és hát 1-1,5 hete jöttem haza Tunéziából, ahol egy hetet töltöttem a legjobb barátnőmmel. A fiú ott dolgozik, mint animátor, legelső percben 'kiszúrtam', hogy mennyire jól néz ki, de hát ennyi. Aztán egyik este miután lement a műsor, mindenféle disco zenéket raktak be, és én imádok táncolni, meg elvileg tudok is, és el kezdtem táncolni, ő ezt kiszúrta és odajött hozzám, beállt mögém és ő is elkezdte. Hát valami iszonyat jól táncolt, lényegtelen, egy ideig táncoltunk, iszogattunk, aztán az estét sikerült együtt tölteni, igen volt ennyi eszem, hogy belemenjek ilyen hülyeségbe.. Na mindegy és aztán a másik este áthívott az ő szobájába, ott aludtam, és hát annyira jó volt az a pár nap vele... De pontosan jól tudom, hogy minden csajjal ezt csinálja, hisz nagyon jóképű srác, ott meg mindenféle csaj van, hülye lenne ha ezt nem használná ki, pasi... Mégis nagyon megfogott, csak rá tudok gondolni, megadta a facebookját, meg a számát, és hát 'barátok' vagyunk, mégis ilyen 2 naponta szoktunk beszélni amikor is becézget, szívem, szerelmem stb, bár el tudom képzelni ezt hány lánynál játszhatta el..! Szoktunk kamozni, ahol megjegyzi, hogy még mindig milyen szép vagyok, meg már érdeklődött, hogy fogjuk-e látni egymást újra. Egyszerűen bármit megtennék, hogy újra láthassam, hogy megint megölelhessem, de tudom hogy erre 0,001% esély van, mégsem bírom kiverni a fejemből, egész nap csak rágondolok, minden zenéről és illatról ő jut eszembe, közben pedig pontosan tudom, hogy ő ugyanúgy előszeretettel csajozik kint, mindenkinél bejátsza ezt a szép vagy szivem dumát meg a hasonlókat, de a szívemnek és az érzéseimnek nem tudok parancsolni. Mit tegyek, el kell felejtenem, de nem megy :(
2013. júl. 10. 04:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha tényleg meg is teszi és nem.csak gondolod,akkor inkább hagyjad.

Idő kell,meg majd valaki,aki miatt elfelejted. Megpróbálhatod de valószínű,hogy nem lenne jó vége.

2013. júl. 10. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

most kajak összefküdtél a sráccal?!

grat...magyar pasik ugylátom már senkinek sem kellenek...

2013. júl. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Figyelj nem azért írtam, hogy megszóljatok a tetteimért..!

Amúgy, én nem csodálkoznék, hogy a magyar srácok nem kellenek sokaknak..;)

Az ottani fiúk teljesen másképp néznek ki, mint itt, ezerszer normálisabban és jobban öltözkönek, jobban néznek ki, és nekem nagyon tetszik, hogy iszonyúan jól táncolnak, persze kivétel ott is van, de akkor sem lehet összehasonlítani a kettőt.

2013. júl. 10. 06:05
 4/18 anonim ***** válasza:

#2:


Itt a kulcsszó: "jobban néznek ki".

2013. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
# 5/5 te meg egy bunkó paraszt vagy, aki e wcn diplomázott, IQ-tlan gyökér vagy.. Miért kell mindenkit lek/vázni?
2013. júl. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Gyűlölöm ezeket az animátorokat. Én is voltam tunéziában ilyen hotelban. Csak odamegy, egész nap a napon hülyül, és szedi fel a jobbnál jobb butábbnál butább fehér csajokat.

Ha ennyire tisztában vagy a helyzettel, csapd fel az állad, húzd ki magad, és vedd úgy, hogy TE vettél el tőle valamit magadnak, nem pedig ő tőled. Másként egy darab g*cis rongynak fogod érezni magad. Nincs mit tenned már. Felejtsd el, fel a fejjel, azt ennyi. Nő vagy, légy erős.

2013. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Na most félretéve azt a tényt, hogy lefeküdtél egy vadidegen pasassal, két lehetőséged van:


1.

"De pontosan jól tudom, hogy minden csajjal ezt csinálja" " közben pedig pontosan tudom, hogy ő ugyanúgy előszeretettel csajozik kint, mindenkinél bejátsza ezt a szép vagy szivem dumát meg a hasonlókat" ha ennyire bízol a srácban, akkor nagy levegőt veszel és megpróbálod szépen elfelejteni, mert ha beüt a 0,001% és komolyan gondolja, hogy szeret, ebből tartós párkapcsolat ilyen hozzáállással úgy sem lesz


2.1) Alaposan elgondolkozol azon, hogy kell-e neked tunéziai muszlim pasas, utánaolvasgatsz a vallásuknak, kultúrájuknak, szokásaiknak, hogy tudd, mire számíts, mert az interkulturális párkapcsolatok sosem egyszerűek, erősen térítő vallással meg 1500 km távolsággal megfűszerezve meg végképp. Tunézia felkapott üdülőhely, tuti van az interneten "kézikönyv" az ott termő pasasokhoz, csak keresni kell.

2.2) ezek alapján beszélj a sráccal, hogy mit akartok egymástól és meddig akarjátok húzni-nyúzni a dolgot és vagy hagyjátok békén egymást, vagy legyetek párkapcsolatban és "exclusive" (az utóbbihoz az 1.-ban emlegetett bizalom kell és a 2.1-ben emlegetett kulturális-vallási alapismeretet és a pasas ismerete, hogy ismerd a problémás területeket és ki tudd szúrni, ha sunnyog).

2013. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6. Nem a te dolgod engem minösiteni, fönleg nem a net arctalansága mögé bújva. Tévedésböl ku*rváztam le a kérdezőt, valójában rib*anc, ugyanis még arra sem volt esze hogy pénzt kérjen ha már megdugatta magát egy jötment strandi selyemfiuval. Az erkölcstelen és buta viselkedése őt minősíti, mint ahogy téged is az hogy melléállsz. 5. voltam.
2013. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, már akinek..

Tudom, hogy nem túl biztató a helyzetem, és azzal is nagyjából tisztában vagyok, hogy ebből nem is lehetne párkapcsolat, hisz 'közös' megbeszélés alapján kijelentettük, hogy barátok vagyunk, ettől független mindig szerelmemnek vagy édesemnek hív, ami gondol csak a körítés, hogy azért meg-megpiszkálhassa, azt ami bennem van.

Bár ő nem tudja, hogy többet is érzek iránta, valamiért jobbnak láttam nem beszámolni róla. Azzal szerintem csak még inkább nyeregben érezné úgymond magát, én pedig valójában felejteni szeretném őt, mert ha velem ezt megtette, akkor gondolom mással is nyugodt szívvel teszi meg, és ő ott, én itt, ez nem lenne egy normálisan működő párkapcsolat. Nem akarom túlragozni, a lényeg hogy az agyam azt mondja el kell felejtenem, mert nem egy hűséges típus, messze van és stb, de a szívem meg épp ellenkezőleg érez.. :S Amúgy tudom pontosan a muszlimok vallásnak minden kis részletét, hosszú történet, de van muszlim vallású a családunkban. :)


Végül pedig az agyoniskolázott, és határtalanul intelligens ill. kedves utolsónak: Egyáltalán nem ismersz, nem tudod ki vagyok, és semmit nem tudsz az életemről, főképp nem a magánéletemről, kivéve ezt a sztorit, úgyhogy légy oly szíves és tedd alapjáratra azt a mocskos pofád, és üssél fel szépen egy értelmező szótárat és nézd meg a 'ku*rva' illetve a 'ri*banc' szavak jelentését. ;)

Semmi közöd nincs, ahhoz hogy én kivel mit csinálok, bár nem hiszem hogy meg kéne kövezni azért, mert 20 éves fejjel belementem egyetlen egy ilyen egy-éjszakás kalandba, előtte pedig csak azzal feküdtem le, akit a barátomnak neveztem és viszont szerettük egymást. Ennyit erről, bár érdekelne, hogy tán nem irigy vagy? Egy megkeseredett szerencsétlen fiúcska, aki nem talál magának lányt, akitől megkapná, amit szeretne?.. :)

Vagy talán épp ellenkezőleg, nem találod magadnak a megfelelő férfit, és itt tombolod ki habzó szájjal bedühödve a sérelmeidet + leku*rvázod meg ri*bancozod azokat, akiket még csak nem is ismersz?!! Őszinte gratulációm, a te 'feladatod' sem az, hogy engem minősíts a net arcatlansága mögé bújva, ugye??!

2013. júl. 10. 15:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Én a viselkedésedet minősítem, akár szemtöl szemben is, ha ez megnyugtatja a leli világodat. A k*urva és a r*ibanc között pedig tudom mi a külömbség. Te viselkedtél helytelenül és ezt te is nagyon jol tudod, én csak kimondom. Igen a szememben egy ostoba r*ibanc vagy, nem a személed alapján,, mert azt ténleg nem ismerem, hanem a viselkedésed és a történeted alapján amit itt leirtál. És hogy kinek mi hiányzik az életéből??? A te életedből a szerelem biztos hiányzik, hisz ennek a fiunak is csak dugni kelettél. Elöző voltam.
2013. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!