Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki manapság nem sikeres a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki manapság nem sikeres a csajozásban, azt mások nem is tekintik olyan embernek, mint ők maguk?

Figyelt kérdés
Gyakran van egy olyan érzésem, amikor erről olvasok, hogy aki manapság nem képes eredményeket felmutatni, azt mások nem is tekintik igazán embernek. Gúnyolják és sértegetik, pedig nem ártott nekik semmit. Miért? Nem elég neki a saját maga baja?

2013. júl. 28. 22:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Tipikus mai világ, a mi fajtánknak már nincs itt keresnivalója, az összes csaj a gazdag sznobokra bukik
2013. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit szálljatok már magatokba, nem rinyálni kéne, hanem férfiként viselkedni. El kell dönteni, hogy sírás-rívással akartok leélni egy életet, mert nektek annyira fos (másnak nem), vagy néha talán mosolyogtok, és tesztek valamit azért, hogy szebb legyen? Sosem fogom ezt a mentalitást megérteni, nem akartam sértő lenni, de hihetetlen, hogy úton-útfélen ez a semmin szenvedés megy. Nőjetek már fel. 23f
2013. júl. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ez tipikus tini dolog. intelligens felnött emberek már nem tesznek igy.
2013. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja és ne abból indulj ki amit itt olvasol, név nélkül könnyű sértegetni a másikat.
2013. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

#2

Gondolom te is egy ilyen ember vagy, akinek minden, pl a csajok az ölébe hullanak és nem képes beleképzelni magát a nem túl sikeresek helyzetébe.


Amúgy kérdező, teljesen illik a helyzetemre amit leírtál. Nem volt még barátnőm különféle okok miatt. (Tehát nem kimondottan azért, ahogy kinézek, voltak más problémáim is, de most az mindegy.) Van egy-két személy körülöttem, aki állítólag falja a nőket és mindig beszólogat meg gúnyol, mint valami idióta ovis köcsög. Úgy gondolom, ebből már 18 évesen ki kellene nőni és ezt nem csak azért mondom, mert és azon az oldalon állok, ahol állok.

A másik, amit nem értek, hogy mennyivel "értékesebb" egy olyan ember, akinek kéthavonta másik barátnője van.

2013. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Semennyivel, 80 %! nem attól függ az értéke.

Egyébként felnőtt emberek ugyanúgy kigúnyolnak másokat. Nem tudom, hol élnek azok, akik szerint ez csupán tinédzserszokás. Különösen itt, Magyarországon!

2013. júl. 28. 22:58
 7/14 viktor123456 ***** válasza:

Szerintem az igazi csajozógép nem fikázza a bénákat, mert tudja, hogy sikere a bénák sokaságai miatt könnyű. :-)

Aki a másikat fikázza, az előnyt akar szerezni, tart attól, akit gikáz.


Ellenben a kérdező válasza #2-re lehozza, hogy nincs képben az árakkal. Aki nagy csajozógép, az igencsak.sok munkát fektet be abba, ho. a lányok kívánatosnak lássák.


Valamint megjelenik azertékítélet, miszerint miért jobb az az ember, aki havonta cseréli?


Ha ilyen ítélet a másik irányban is van, akkor miért zavaro, ha onnan ide is?


Miért az értekét a képességnek kérdőjelezed, ha azzá szeretnél te is válni?

2013. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudod hogy te milyen körökben mozogsz hogy ha szemtől szemben cikiznek. Nem lehet túl intelligens közeg. Érdekes én se tini koromban nem tapasztaltam ilyet sem most. Persze az embernek mindig meg van a véleménye a másikról, de ettől még nem cikizi csúfolja. Kisiskolás korban persze más, engem utoljára általánosban csúfoltak de nem sok gyerek van akit soha sehol nem csúfolnak legalább egyszer ki, dehát ilyen a gyerekkor.
2013. júl. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Viktor! Abban igazad van, hogy mi is szeretnénk olyan sikeresek lenni! De ez a téma gyakran olyan összetett és gyakran olyan finom apróságokon múlik, hogy akinek a személyisége alapból rááll, az el se tudja képzelni a másik fél helyzetét. Egyébként sem értem, miért kell feltétlenül beszólni a másiknak. Emellett itt van még valami4 ma már gyakran nők is beszólnak, nemcsak férfiak! Holott mindenki tudja, hogy egy nőnek annyi dolga van, hogy ne legyen taszító a külseje és a személyisége, valamint mozogjon emberek között. Semmi egyéb extra nem szükséges, ostromolni fogják ezerrel.

83 %! Teljesen komolyan gondolom, amit leírtam! Nem gyerek- és tinédzserkorról van szó!

2013. júl. 28. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


#7

Igaz, idáig nem volt barátnőm, de abban is biztos vagyok, hogy nem nem csak egy-két hónapra szeretném, ha lenne. Annyi idő alatt - szerintem - meg sem lehet ismerni igazán egy embert.


Elég szomorú szerintem, hogy felnőtt korban is vannak gúnyolódások. Szerintem az ilyet már tizenéves korban ki kell nőni.


Kérdező! Szabad tudni, hány éves vagy?

2013. júl. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!