Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg 25 fölötti pasit tanácsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg 25 fölötti pasit tanácsát kérem, hogy mit csináljak? Szeretnék tőle többet.

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel régóta ismerjük egymást, mostanában írogatunk gyakran neten is, volt már szó találkozásról, de nem jött össze. Több mint fél éve lett vége egy komoly kapcsolatának és akkor még mondta, hogy nem akar új kapcsolatot. Hogy esetleg kalandot, én meg mondtam, hogy azt nem akarok. De most már lehet belemennék. O ritkán ír rám, de ha én írok neki, úgy veszem észre, hogy örül és mindig kérdezget, mi van velem. Vagy csak illemből teszi? Mert ha én valakivel nem akarok írogatni, csak min. válaszokat adok, hogy észre vegye magát :)
2013. júl. 29. 09:01
1 2
 1/12 ASOT ***** válasza:

Hát inkább illemből ír rád, ha igazán akarna valamit akkor próbálna törekedni a személyes találkozásokra.

Max úgy lehet vele, hogy hátha összejön egy alkalom azt annyi ha meg nem akkor sem izgatja magát túlzottan.

2013. júl. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha kérdezgeti, hogy mi van veled, akkor hogyhogy nem raktad még barátzónába. Sok pénze van?
2013. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó jel! Most is ugyanúgy érdekled! Ha most már máshogy gondolkodsz a dologról, akkor beszélj vele nyíltan erről! Felnőtt emberek között ennek semmi akadálya, sokan csinálják, úgyhogy hajrá! :)
2013. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát kérdezd meg és térj a lényegre. Ebben a korban már nem kell rébuszokban beszélni, nem ciki ha megkérdezed ha szerencséd van rendes tag és majd normálisan reagál rá.

Veszíteni nem fogsz semmit se ;)

26/F

2013. júl. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ASOT ***** válasza:
De amúgy igazuk van a többieknek ha tisztán akarsz látni nyíltan kérdezz rá.
2013. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak én vagyok a csaj és úgy gondolom ha ez kölcsönös lenne, akkor lépne valamit..
2013. júl. 29. 09:08
 7/12 anonim ***** válasza:

Neked kell jelezni, ha változott a hozzáállásod!

30+

2013. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy ő mit akar, ő meg azt tudja, hogy te mit nem akarsz (vagy akartál), ezért passzív. Ahogy előttem írták, a te álláspontod változott, u.h. rajtad a sor, hogy jelezd, de abból ahogy most válaszolgat a kalandnál többre ne nagyon számíts - aztán persze ki tudja... 39/F
2013. júl. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Akkor most tippeket várok, hogy mondjam ezt el neki :)

2013. júl. 29. 09:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Összefuthatnánk _______ valamire.
2013. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!