Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főleg 25 fölötti pasit tanácsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg 25 fölötti pasit tanácsát kérem, hogy mit csináljak? Szeretnék tőle többet.

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel régóta ismerjük egymást, mostanában írogatunk gyakran neten is, volt már szó találkozásról, de nem jött össze. Több mint fél éve lett vége egy komoly kapcsolatának és akkor még mondta, hogy nem akar új kapcsolatot. Hogy esetleg kalandot, én meg mondtam, hogy azt nem akarok. De most már lehet belemennék. O ritkán ír rám, de ha én írok neki, úgy veszem észre, hogy örül és mindig kérdezget, mi van velem. Vagy csak illemből teszi? Mert ha én valakivel nem akarok írogatni, csak min. válaszokat adok, hogy észre vegye magát :)
2013. júl. 29. 09:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jóvan bakker de mi a kérdés???


Tedd amit akarsz máskülönben problémázni fogsz rajta. Ne várd hogy mi irányítsuk az életedet vagy hogy megmondjuk kivel mit csinálj. Bár ha erre vágysz akkor nálam holnap 7-kor. :D


Próbáld ki hogy működik-e, ha nem akkor az úgyis kiderül.

2013. júl. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Írtam neki tegnap, volt is szó a hétvégéről, de o dolgozott, úgyhogy aztán az utolsó üzenetem elolvasta, de nem írt vissza.

Akkor most már hagyjam, nem? Majd jelentkezik, ha akar.. Ha meg nem, akkor nem ér annyit..

2013. júl. 31. 08:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!