Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni? Minden fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Minden fiú ezt csinálja?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú suli időben mindig egy buszon jártunk de még csak annyit se szóltunk egymáshoz, hogy szia. Ráírtam facebookon és ott kezdtünk el beszélgetni kb. 1-2 órát. Ez egyszeri alkalom volt mert utána folyamatosan nem írt vissza. Van mikor vissza ír de ritka. Tényleg mindig ezt csinálja és kb. élőben ha összefutunk levegőnek néz még köszönni se bír. Nekem már az is elég lenne ha legalább a barátság zónába bekerülnénk mert már úgy sincs esély másra ://

2013. júl. 29. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ,hogy ezt őszintén megkérdeznéd tőle , úgy minden tisztázódna.
2013. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyszer megkérdeztem tőle, hogy valami baja van-e velem azt mondta nem semmi csak nem ér rá és nem nagyon tud visssza írni. De könyörgöm ha nem ér rá minek van fent faceboo-kon?
2013. júl. 29. 10:26
 3/7 A kérdező kommentje:
* facebook-on
2013. júl. 29. 10:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért van fent facebookon, mert ráér, de nem akar veled beszélgetni. Annyira nem bonyolult. Vedd észre magad, meg azt, hogy ő koptat. És nem, nem minden fiú ezt csinálja. Ha veled akarna beszélgetni, hidd el azt tenné. De nem akar. Nem fogsz a barátság zónába kerülni, ahhoz legalább élőben nem kellene levegőnek néznie téged. Keress más fiút!
2013. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam ilyet csinálni, viszont velem csinálják ezt a lányok.

Nem érdemes általánosítani, csak aki nem kíváncsi rád, azzal ne erőlködj.

2013. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem mindig csinálja ma pl. tök jól elbeszélgettünk...
2013. júl. 29. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, de valamiért élőben akkor sem köszön neked. Szerintem ne barátkozz olyannal, aki elbeszélget veled (talán mert épp nincs más) aztán nem köszön. Vagy ha legközelebb beszélget veled kérdezd meg miért nem ismer fel az utcán.
2013. júl. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!