Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Laparoszkópiás műtét után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laparoszkópiás műtét után, mennyi idővel lehet szexuális életet élni?

Figyelt kérdés
1,5 hete műtöttek petefészekcisztával.Teljesen jól vagyok,a sebeim már nem is látszanak.Hasam nem fáj.Babát nem szeretnénk mert fiatal vagyok még nagyon.Mennyi ideig kell várjunk? Vagy már lehet?

2013. júl. 29. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az epehólyagom műtötték (ki), de őszintén szólva amint hazaértem a kórházból már óvatos szex volt :) Szerintem egy-két hét alatt rendbejössz. De általában el szokták mondani, hogy mikortól lehet sportolni, az nagyjából jó tájékozódási pont.
2013. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondta a doki,hogy annyira erőltessem meg magam,amennyire én érzem.A sportra is ezt mondta :)
2013. júl. 29. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem vakbél műtét volt, és már harmadnap otthon megünnepeltük a hazamenetelemet, bár nem voltam egy akrobata, de érzéssel csináltam.

Találtunk egy pózt, és úgy tudtuk. :)

Szerintem ti is keressetek egy megfelelő pózt, és úgy csinálhatjátok.

2013. júl. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 29. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!