Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs nagy szerencsém az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs nagy szerencsém az ellenkező nemmel . Sehogy sem jó?

Figyelt kérdés
Jól elvagyok magam is ,de hiányzik hogy legyen valaki aki keres és akin látom hogy odavan értem . Az hogy az utcán megbámulnak nem elég . Hiányzik a kommunikáció egy férfival . Mikor van valakim akkor meg kicsit olyan terhes számomra a dolog , hogy például hova akar menni ,mit akar csinálni ,kikkel meg ilyenek . Azt hiszem reménytelen eset vagyok . Mindjárt megőrülök :D ,mint Bridget Jones . :P

2013. júl. 29. 11:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Jézusom :D Tényleg hülyék a nők, tudod volt egy lány, megadtam neki amit te szeretnél, odavoltam érte és kerestem, és mi lett belőle? Semmi...úgyhogy elmentek ti a p*csába :DDD
2013. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Igazad van kedves kilences , csak úgy kiírtam egy gondolatomat . Vannak az életben nagyobb gondok is . Én majd törekszem ,hogy ne nyavajogjak ilyeneken . :)
2013. júl. 29. 12:15
 13/18 anonim ***** válasza:
jah így van azért arra ne számíts hogy felhőtlen lesz egy kapcsolat... meg a tökéletes férfi se létezik (gondolom) ha a tökéletes nő sem
2013. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igazad van 11-es a nők mikor megkapják amit szeretnének nem mindíg tudják értékelni . És lehet hogy egy bunkó mellett kötnek ki aki alázza vagy csalja őket . De aztán sok nő meg bánja is később visszanézve ,hogy ezzel vagy azzal a férfival nem akart többet , pedig minden kóser volt vele . Az ember míg él tanul ,és tapsztal . De szerintem nem csak a nők nem tudják értékelni ha rendes férfi keresi a kegyeiket , a férfiak is vannak úgy hogy nem a megfelelő nőt választják .
2013. júl. 29. 12:21
 15/18 A kérdező kommentje:

Hát igen , a tökéletes pár és párkapcsolat illúzió csak . De vannak akik talán jól megértik egymást ,bár ritka az olyan pár akik annyira egymásratalálnak .


Mindenesetre most hogy így kiírtam ezt a dolgot magamból ,most jobban érzem magam .


Meg sok rendes válasz is volt , mindenki nagyon aranyos hogy normális válaszokat ír . Sok puszi mindenkinek . Most feltöltődtem egy kis pozitív energiával . :)

2013. júl. 29. 12:25
 16/18 anonim ***** válasza:
Hali ne haragudj de szerintem elég macerás csaj lehetsz amugy meg tulnagyok az elvárásaid szerintem.XD
2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok egyszerű egy eset . Tudom én azt . De ez van .
2013. júl. 30. 21:24
 18/18 anonim ***** válasza:
Én kb ugyanez a karakter vagyok, csak férfiben! Nem egyszerű a helyzet!
2013. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!