Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A helyes pasik általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyes pasik általában miért a nagyon vékony lányokra buknak?

Figyelt kérdés
Jó most itt nem arra gondolok hogy feltétlen a túlsúlyos nőkre kell bukni de társkeresőn is kiírják hogy ne legyen 52 kgnál több az osztályunkban is az a bombalány aki a legvékonyabb, de pl.: egy 168 cm-s 65 kg-s lányt már ledagiznak. A vékony pl.: a 170 cm 52 kg-n értem.
2013. júl. 29. 12:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9.

Csak,hogy amit írtál annak semmi köze ahhoz amit az 5. írt...

2013. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 ASOT ***** válasza:

Ez butaság! Kortól függetlenül nagyon sok pasinak számít, hogy hogy néz ki a nő hogy duci vagy vékony, ez megint csak fel van fújva.


5-össel értek egyet!

2013. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 ASOT ***** válasza:
jaja 9-es olvasd el az 5-öst még 1x :)
2013. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Kinek mi a helyes, én pl nem tartom magamat csuyának, de a husibb lányokat is kedvelem, nálam az számít, hogy ne legyen egy elkényeztetett nagyképű liba.
2013. júl. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Melyik az 5-os? :) En azt a fel mondatot ugy ertelmeztem, ahogy le is irtam kifejtve. Kapjatok be okoskodo pocsok ;)
2013. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 ASOT ***** válasza:
b*sszki tényleg....a 7. az akiről beszéltem....
2013. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Kicsit savanyú a szőlő nálad sztem,gondolom van egy jó pasi aki nem téged választott.

Hát tegyél érte,hogy jó alakod legyen,sportolj,diétázz.

2013. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

nekem mondjuk sose számított mi az aktuális trend... most 19 vagyok, de kb világéletembe a barnákra "buktam", és sose szerettem a ducibb lányokat:) de a túl vékonyakat se... szóval azért legyen melle stb. emellett a belső is ugyan ilyen fontos(: szóval nekem mondjuk nem változott... egyébként is leszoktam fosni a divatot más szemszögből is, meg nehogy már ez is arra menjen jelenleg mi a trendi XD

na mind1, lényeg itt is vannak kivételek:)

2013. júl. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én azt szeretem aki kicsit zsíros, az jobb.

F19

2013. júl. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én szarok az ideálra, szrok a divatra, kistaknyos korom óta a vékony csajokhoz vonzódtam. Van, aki a dagikra gerjed, de szerintem az a ritkább, mert egészségtelen a hájasság.
2013. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!