Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van úgy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van úgy a közhiedelemben, hogy a legtöbb nő a "rocksztár" típusú srácokra bukik, vagy legalábbis megragadják a figyelmüket? (számtalan mai filmben látni) Vélemények érdekelnének.

Figyelt kérdés
Tapasztalatom szerint ez marhára nincs így. Ugyanis a legtöbb mai lány csak névről tudja mi ez a műfaj (max 1-2 népszerű bandát). No, meg a nagy divat a tucc-tucc zene + egyéb pop zenék, amiket a rádió nagyban nyomat. Elképzelni sem tudom, hogy a sok ilyen sötét lányka mit enne egy rocksztáron. Hiszen még a műfajt sem tudja díjazni, sőt megesik, hogy idegesíti a hangzás is. A túlhajtott elektromos gitár hangot sokaknak nem veszi már be a gyomra. Szóval sztem ez marhaság.

2013. júl. 30. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mit ne?:D
2013. júl. 30. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A rocksztár típusú pasik férfiasak, izgalmasak, menők, szemben a nyálas kis divat b³zikkal! Bár, változnak az idők, és az ízlések, sajnos...
2013. júl. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak én érzem hogy a férfias "rocksztárok" egy kis nyivákolós pötcsre hasonlítanak amikor elkezdenek énekelni, és tökegyforma hajuk van?
2013. júl. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 pagratan válasza:
Nyivákolós? Ajánlom figyelmedbe mondjuk egy kis cannibal corpse-ot.:) És vannak kopasz rockzenészek is és rövidhajúak nem is kis számmal. A kérdésre válaszolva, a film az film. Nem feltétlen a valóságot mutatja. Szerintem ilyen statisztika nincsen. Kinek a pap kinek a papné.
2013. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, azért a Corpse-t ne keverd ide. :) A death metal már ég és föld. Nem mondhatni, hogy a lányok bugyijához írják a dalokat!
2013. júl. 30. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!