Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok belém tudnátok szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok belém tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés

Külsőmről:

Barna hosszú haj, kék szem, kerek arc, 165 cm, 8-10 kg felesleg (amin már elkezdtem javítani.)

Belső:

A barátaim szerint kedves, vicces vagyok. Sokat beszélek. Néha túl kíváncsi vagyok de amiket elmondanak nekem nem szoktam tovább adni. Nem vagyok olyan tipikus jó kislány de azért nem is annyira rossz.

Amiket szeretek:

Foci (kedvenc csapatom: Barcelona), zene, társaság. Kedvenc sorozatom: Dr.csont.

Kedvenc énekes: Katy Perry.

Egyébként a fiúk felé nem magasak az elvárásaim mert tudom, hogy nem vagyok top model. A kinézet csak annyiban érdekel, hogy ne legyen nagy menő páwa az illető. Előre is köszi a válaszokat.



2013. júl. 30. 07:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azt, hogy kibe lenne képes beleszeretni valaki nem lehet megítélni ilyen könnyen. Ez bőven kevés ahhoz, hogy bárki is tudja, hogy képes lenne-e szeretni téged. Ahhoz ismernie kell.
2013. júl. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kis Sárkány. Puszilom a kezecskéd. :P Ne légy ilyen.....
2013. júl. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Miért ne legyen ilyen kis sárkány? Én megtudom érteni amit írt.
2013. júl. 30. 07:49
 4/20 anonim ***** válasza:
Igaza van Sárkánynak, csak régi ismerősöm, és csak így köszöntem neki. :) Tudja ki vagyok! Igaz Sárkány? :) Puszi nektek amúgy. :)
2013. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

14 évesre tippelnék valamiért,szóval nem annyira.

Mondjuk a szerelem,az nem ilyen dolgoktól függ,de egyik se nagyon kizáró ok,bár nem is az etalon,mert én pl. nem nézek focit.

2013. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem, mert utálom a focit!
2013. júl. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
ÉN IGEN, BELÉD TUDNÉK, NAGYON IS. :)
2013. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az alakomról küldhetek egy képet ha akarjátok.
2013. júl. 30. 08:08
 9/20 anonim ***** válasza:
Akarjuk!:)
2013. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én már kértem miért nem küldesz? :(
2013. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!