Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek most? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek most? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

18/F vagyok,és van egy 25 éves bátyám.


A történet az,hogy én elég visszahúzódó vagyok,

nem volt még párom,nem voltam szerelmes.


A bátyám nagy nőcsábász volt,3 leányzót fel is hozott ide,de anyának hamar összeakadt velük a bajsza,nem voltak igazán hosszú kapcsolatai,egy ideje már szingli tesóm.


Februárban hirtelen megváltozott,mosolygósabb lett,komolyabb lett,szóval ha nem a saját szememmel látom,el se hiszem,de a bátyámon látszott,hogy

szerelmes.


Kiderült,van is egy leányzó,akivel februárban ismerkedett meg,és 2 hónapja egy párt alkotnak.


A leányzó kétszer volt már lent nálunk,és merőbben másabb,mint az eddigi exei,okos,kedves,mosolygós,

udvarias,vicces,apa és anya is megkedvelte őt.


Bátyámra is jó hatással van,meg jó nézni,ahogy bénázik,mert próbál gentleman lenni,csak nem nagyon

megy neki :D


A fekete leves itt jön,örülhetnék,hogy végre

belekóstoltam abba,mi az,hogy szerelem,de a bökkenő itt van,hogy a bátyám jelenlegi párjába szerettem bele,

ne kérdezzétek hogyan,mert nem tudom.


Éppen haveromnak ecseteltem telefonon a nagy hírt,hogy szerelmes lettem,de a bátyám meghallotta,és elmondta anyáéknak,hogy csoda történt,azóta faggatnak ki az a lány,végre én is felviszek valakit,hívjam meg stb,de

előtte mondjam meg ki az,mondtam,hogy sosem tudhatják meg.


„Kedves” bátyám kitalálta,hogy biztos pasiról van szó,ezért titkolom,hisz eddig nem volt barátnőm,és bele ültette anya fülébe a bogarat,így azt hiszik,még ha nem

is mondják ki,hogy meleg vagyok,nagyon kellemetlen…


Azt nem mondhatom meg,hogy a bátyám barátnője a szerelmem,

de azt sem akarom,hogy melegnek higgyenek,segítség!


2013. júl. 30. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg nekik, hogy vége a szerelemnek mert a lány és beszélni sem akarsz róla majd vigyél fel valami csajt, hogy lássák nem vagy meleg (egyébként elég hülye családod lehet, ha ennyiből azt hiszik meleg vagy...)
2013. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mert a lány egy szemét
2013. júl. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ÚÚÚ.........hát azt tuti ne mond meg, hogy kibe lettél szerelmes. Abból csak baj lenne. Vagy gondolom van egy-kettő lány ismerősöd akivel jóban vagy, mi lenne ha eljátszanátok hogy jártok egy napig, aztán bemutatod a szűlöknek és egy kicsit késöbb pedig megmondod hogy szakítottatok:D Érted úgye? Tudom, hogy nagyon rossz ötlet de más nem jutott az eszedbe. Ha megelmondod te jársz rosszul, a bátyád is lehet sőt biztos hogy megharakszik rád, a lány megha ezt megtudja lehet hogy nem is akar látni és vissza is utasítana a szüleid meg hát gondolom mint más szülő mondanák a magukét. Szeress kis belőle de nagyon gyorsan.
2013. júl. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaguar Warrior nem a család a hülye,csak a bátyám,mindig szerette éreztetni,hogy fölöttem áll,nincs is jó viszonyunk,sajnálom a lányt,ha én is ilyen "kedves" lennék,akkor simán kitálalhattam volna a tesóm múltját,

mert szerintem azzal nem dicsekedett.


Köszönöm,hogy válaszoltál.

2013. júl. 30. 09:02
 5/5 A kérdező kommentje:

3. neked is ment a zöld kéz.


Azon vagyok,nyáron már csak egyszer jön le szerencsére,

így most egy darabig nem fogom látni,bár szeretem ha

itt van,nehéz ügy.


Amúgy én is erre gondoltam,ha nem csillapodik az ügy,

hogy megkérik valakit.

2013. júl. 30. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!