Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyek újra pozitív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek újra pozitív, ha eddig csak kihasználtak, átvertek, és eldobtak?

Figyelt kérdés
nagyon fáj a múlt, nagyon megalázó volt amit egyesek tettek velem, nem tudom hogy lépjek túl rajta úgy hogy újra boldog lehessek. ti mit tennétek? hogy léptetek tovább?

2013. júl. 30. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lefoglalom magam, új emberekkel ismerkedek, hogy eltereljem a figyelmem. És továbblépek, kész.
2013. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem mindenki egyforma,úgyhogy megkeresném azt,aki nem fog.
2013. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
Dörgölőzz hozzá valamihez,hátha megváltozik a töltésed!:D
2013. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
valaki normális választ?
2013. júl. 30. 12:48
 5/14 anonim ***** válasza:
ennyi infó alapján nem lehet sokat mondani, ha gondolod, írj privit, és beszélgethetünk
2013. júl. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
kicsit több infó kéne, lány, fiú, kor,
2013. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sztem az első kettő válasz normális volt. A harmadik meg vicces, nem értem mit kell ezen annyit problémázni. (Bár azért normális választ is írhatott mellé, de m1. Ne legyél már fapofa :|


Am meg minden fejben dől el... hasonló cipőben járok, mégis pozitív és boldog vagyok, mert előbb-utóbb úgyis találok valakit, aki nem ilyen. :) Irány ki ismerkedni. :D

2013. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Ti normálisak vagytok?

Mi van,ha ezt épp egy olyan ember kérdezi,aki kint ül a háztető szélén és várja a kérdéseire a választ.(kezében az internetezős okos telefonjával).

És akkor ti adjátok neki a válasz,hogy hogyan lépjen tovább.

2013. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves #8-as válaszoló, a 7 válaszból, 4 normális válasz, 1 valaki több infót kért, 1 vicceskedett, 1 meg neki állt kötekedni, Off-olt, és a kérdezőt semmiben sem segítette. (ez te lennél, ha esetleg nem világos)

Elmondanád, hogy mégis mire irányult a 'Ti normálisak vagytok?' kérdésed?



#7

2013. júl. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Túllépni sosem fogsz,mert problémát megoldani érdemes,nem pedig kikerülni. Idővel fog csak enyhülni a fájdalom,de nem az idő miatt, hanem a felejtés miatt.

Arra ügyelj,h minél kevesebbet maradj egyedül,és lehetőleg találj 1-2 olyan nagyon közeli barátot,akinek rendszeresen kibeszélheted a dühödet,fájdalmadat és az együtt is tud érezni veled.



"kedves" #7;#9 válaszoló! Attól még,hogy a szép szavakkal való @szog@tás művésze vagy, mondandód lényege ugyanaz,mintha simán lehu..lyéznél. #8vagyok

2013. júl. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!