Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarnak "betőrni" a nők?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak "betőrni" a nők?

Figyelt kérdés

Rendkívűl élvezem az életem.A nők jönnek mennek.Egyikkel se tervezek hosszú távra.

Viszont ők azt akarjak,hogy megállapodjak mellettük,mert jó férj lehetnék.....

De miért?Nagyon is jól tudják milyen vagyok.Tudják,hogy velük se lesz hosszú kapcsolatom.Még is próbálnak megfogni.

Olyan érzés mint amikor egy vad lovat akarnának betőrni,és ez nekem nem tetszik.Rögtön menekülök.

Miért van ez?Miért nem értenek meg?

31 F


2013. júl. 30. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja hogy te ilyen istencsászár vagy
2013. júl. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
* betörni
2013. júl. 30. 19:42
 3/4 anonim ***** válasza:

ne rinyált már 30-as farok létedre.

mond meg mi az ábra az éppen aktuális nőknek és kész, ne hitegesd őket reményekkel.

2013. júl. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok mint te, de:


Hidd el az élet revansot vesz, mert egyszer megérkezik az a nő az életedbe akit te fogsz akarni betörni nagyon, és beletörik a kisbicskád a műsorba:)

2013. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!