Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az amióta van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az amióta van barátnőm és komoly kapcsolatom, azóta más csajok is akarnak tőlem valamit miközben elötte le sem sz. Rták a fejem? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem érdekel más nő,mert úgy érzem ő az a lány akivel eltudom képzelni az életem és nagyon szeretem,de azóta megnővekedett a jelentkezők száma.
2013. júl. 8. 09:50
 1/8 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Valószínűleg látják rajtad, hogy boldog vagy, és ez vonzza az embereket. :)
2013. júl. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
"...a foglalt fas*z jobban ízlik..." ezt még facebookon olvastam egy csaj oldalán :D
2013. júl. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nemtudom de ez sajnos velem is pont ugyanígy történik, sztem vmi radarjuk van basszus , megérzik rajtad XD
2013. júl. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen,ez így szokott lenni, rád van ragasztva,hogy ellenőrzött termék és bevált:)
2013. júl. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,látják rajtad,de a másik nőn is ha látják hogy boldog melletted akkor ez is vonza őket.Valami ilyen ennek a pszihológiája.
2013. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 8Cat8 válasza:
Mert a tiltott gyümölcs édesebb. Valamint a boldog parkapcsolat sugárzik rólad, kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb vagy, nem azon stresszelsz egy beszélgetés során, hogy legyen folytatás, ez pedig a nőknek tetszik. 29/n
2013. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a boldogság sugárzik rólad. Ezt a nők észreveszik! Ez a férjemmel is így volt amikor járni kezdtünk. Az anyja is mondta neki, hogy ez lesz.


Több csaj is felfigyelt rá. Volt egy lány aki az esküvőnk előtt panaszkodott neki, hogy bárcsak jártak volna...és pár hete a munkahelyén is megtetszett egy lánynak.


27/N

2013. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Innen is látszik,hogy furán gondolkodnak a nők:) Mert ha megérzik kinek nincs,akkor miért nem azzal kezdenek eleve? Így mi lesz velem?:)
2013. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!