Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác aki egy évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki egy évvel idősebb mint én és már egy ideje beszélgetünk de nem tudom hogy barátként tekint rám vagy többet akar? (többi lent)

Figyelt kérdés
A lényeg hogy ez alatt az idő alatt többször mondta hogy én vagyok a legfontosabb ember az éltében meg hasonlók. Nem tudom hogy most akkor tetszek-e neki vagy sem mert mindennap elmondja hogy én vagyok a legjobb barátja de közben meg tök zavarba ejtő dolgokat mond. (azt mondja azért mert imádja ha elpirulok) Olyanokat mond hogy mindig rám gondol de egyébként világosan kifejtette hogy nem akar tőlem semmit. Egyszer azt hitte hogy szerelmes vagyok belé de akkor megbeszéltük hogy csak barátok vagyunk és kész de már nem tudom hogy ő mit érez sőt lassan a saját érzéseimmel sem vagyok tisztában. :/ Hogyan derítsem ki hogy most akkor mi van? Megkérdezni nem merem.
2013. júl. 31. 12:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz olyan sráccal, aki nyíltan udvarol, fel meri vállalni, ha szerelmes beléd, és hogy testi vonzalmat is érez irántad.

Húgomat is hülyítette egy időben egy fazon az általad leírtakhoz hasonlóan, húgom elkövette azt a hibát is, hogy a nyakába ugrott, és utána jól ki is lett használva. (Szerencsére hamar ott hagyta, idén ment férjhez, férje vele egykorú tök normális jóképű mérnök.)


Egyik ide vágó kedvenc idézetem Shakespeare V. Henrik című drámájából (Anglia királya megkéri a legyőzött francia király lányának kezét)

"Válaszsz, kedves Katám, egész életedre egyszerű, szilárd jellemű férfit: az ilyen szükségkép kedvedben fog járni, mivel nincs adománya másoknál is szépelegni. Mert azok az áradozó nyelvű ficzkók, a kik magokat berímelgetik a hölgyek kegyébe, mindig ki is tudják magokat onnan okoskodni. Mit? hiszen a szónok csak fecsegő, a rím csak dalhang."


36F

2013. júl. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Szeretnek módosítani. Nem ő áradozott egy csajról 30 percig hanem valaki más mert állítólag feltörték a facebook fiókját. Amúgy nemhittem volna hogy pasizni ilyen könnyű de vasárnap randim lesz. Szóval köszönöm a tanácsot.
2013. aug. 1. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!