Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi a véleménye az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Kinek mi a véleménye az internetes ismerkedésrőr?

Figyelt kérdés

2013. júl. 31. 19:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
ez is olyan mint bármely másik ism.mód. Van akinek bejön van akinek nem.
2013. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

én is megismerkedtem egy lánnyal,akivel egy hullámhosszon vagyunk,csak az a probléma hogy másik országban él

:(

2013. júl. 31. 20:00
 13/19 anonim ***** válasza:
Régebben még legalább voltak normális csajok fent,akikkel beszélgetni legalább lehetett.Mostanában már vissza se írnak egyáltalán,még egy köszönést sem.A véleményem teljesen negatív lett róla,ezek miatt.
2013. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig egy nagy kudarc. Legtöbbször nem jött össze semmi. Volt hogy megismertem egy helyes lányt aki itt lakott nem messze. először csak beszélgettünk a neten, majd elkezdtünk már találkozgatni is, de nem lett belőle semmi mert kiderült hogy élőbe nem jövök be neki. Ez van sajnos.

A többi lányt akit neten ismertem meg normálisak voltak, meg kedvesek, jó volt minden csak nagy volt a távolság.

Egy oylan lánnyal jöttem össze aki messze lakott ugyan de busszal átszállással mindennel együtt másfél órányira volt, vele összejöttem, jó volt minden, csak egy idő után a távolság közbe szólt, neki lett egy másik kapcsolata egy igazi kapcsolata én meg csak arra kellettem hogy ha unatkozik hétvégén akkor elmenjek hozzá, költsek rá meg néha legyen egy kis változatosság a szexben, de otthagyott a francba engem amikor megjelentek a barátnői és lelépett, mivel egy privát buliba mentek és engem nem hívtak mivel a "barátnőm" egy másik srácot vitt magával, mert csak egy embert vihetett mindenki így engem otthagyott. Azóta nem is beszéltünk, a maradék cuccaimért mentem el utoljára, a bátyja nyitott ajtót, összecsomagoltam, sajnálták hogy megszakad a kapcsolat mert engem jobban kedveltek mint a másik barátját akiről sokáig senki nem tudott, és ennyi.

Utána megint megismertem egy lányt őt ezen az oldalon, vele jól kijöttünk csak ő az ország másik felén lakott. Persze voltak idevalósi rokonai, időnként eljött ide akkor tudtunk találkozni meg volt amikor elhívtak engem egy hétvégére, akkor is odamentem, de megbeszéltük hogy ne erőltessük ezt a távkapcsolatot, mivel havonta egyszer ha eltudtam menni vagy ő tudott idejönni, így csak barátok lettünk, de a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Persze ismerkedtem már úgy neten a jelenlegi barátnőmmel, hogy személyesen ismertem meg de felvett FB-ra és ott beszélgettünk sokáig mert ugye egy munkahelyünk van de két külön műszak így ütköztek a beosztásaink de amikor őt kivágták akkor többe tudtunk találkozni, szerencsére sikerült másik munkát találnia ami elég nagy szerencse volt, de többet találkozunk és már 1 éve együtt vagyunk.

Személyesen találkoztunk először, neten ismerkedtünk, majd összejöttünk. Ezt inkább csak félig nevezném netes társkeresésnek, de majdnem ugyanaz. Ez bejött nekem.

2013. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
összejött egy jó kis szexkapcsolat és több is lehetett volna de nem lett miattam , nem igazán ismerkednék neten ez egy egyszeri alkalom volt.
2013. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog. Volt siker, volt csalódás. De katasztrófa nem. Csak tudni kell kiismerni a másik felet.
2013. júl. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én itt gyk-n ismertem meg az első és a második (mostani) barátomat is. Másfél éve vagyunk együtt a 200km távolság ellenére is. Én csak jó véleménnyel vagyok róla

18/L

2013. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A szerelemben nincs tapasztalatom,de az egyik legjobb barátnőmet interneten ismertem meg.:)
2013. aug. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csalódások sorozata.Nem is beszélve arról hogy át tudnak verni!
2014. ápr. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!