Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent valamit, ha rákérdeztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit, ha rákérdeztem egy nekem tetsző srácnál, hogy milyen zenét ajánlana egy boldog lánynak, egy boldog napján, és ezt küldte el, másodiknak?

Figyelt kérdés

Rákérdeztem, és azt mondta, hogy tessék, itt van ez. Küldött egy viszonylag jó számot, viszont utána ezt linkelte be... És oda írta, hogy szerintem tetszeni fog ez is. :)

http://www.youtube.com/watch?v=DjnEAbdGn3I

Ezt a magyar feliratos változatot.

Jelenthet ez valamit? :)

Köszi a válaszokat!



2013. júl. 31. 23:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azt jelenti hogy szereti ezt a zenét! De amúgy miért ne? Lehet hogy jelent valamit.
2013. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sir Sarcasm ***** válasza:
70%
igen jelent, ilyen szart senki nem linkelget véletlenül
2013. júl. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egyvalamit biztosan jelent, hogy szereti a 90-es évekbeli punk együtteseket ;)
2013. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos szerintem! Azt viszont nem értem, hogy egy ennyire egyértelmű dolgot mért kell itt megkérdezni...Neked nem esett le?! Egyértelmű, hogy randizni akar veled! Nem nehéz kilogikázni...Ha csak szimplán ez lenne a kedvenc száma, és nem utalgatni akarna, akkor nem magyar feliratos verziót küldött volna!!!
2013. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy a z'emberek túl sokat youtube-oznak.
2013. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Duuuuh.. du hászt.... du hássz mihhhhh....

Duuuuh.. du hászt.... du hássz mihhhhh....du hássz mihhhh...

Du hászt mihh gefráágt, du hászt mihh gefráágt, du hászt mihh gefráágt, und ih háb nikt gezábt...


TŰDÖRÜTTÖ-TÖTÖTÖ-TÖTÖTÖ-TŰDÖRÜTTÖ-TÖTÖTÖ-TÖTÖTÖ....

2013. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy nem a magyar feliratosat küldte...Lényegtelen igazából, szerintem akkor is randizni akar veled! Küldj vissza neki egy olyan zeneszámot, aminek a szövege azt sugallja, hogy szivesen megismernéd! Igy, ha még sem utalás volt, amit küldött, akkor nem égsz be, ha pedig utalás volt, akkor érteni fogja a célzást!
2013. júl. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csöpög a nyáltól ez a sztori. Azt jelenti, hogy a srác lúzer, és te is. Máskor a számát kérd el, ne valami szar zenét, amit utána másokkal akarsz megfejtetni, hogy vaj mit is jelent.
2013. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

vagy nagyon szereti ezt a számot, vagy utalás volt

ha utalásnak szánta, akkor ötletes volt :D

2013. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!