Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elmondjam neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel 2 hete ismerkedek neten. Pár napja rájöttem, hogy: úristen én szerelmes vagyok! Tudom elég hülyén hangzik mivel még nem találkoztunk de egész nap csak rá gondolok, vele álmodok és elképzelem az első találkozásunkat, csókunkat. Mivel alapból ismerkedésnek indult ez az egész gondoltam elmondom neki de félek ha neki én nem tetszem akkor nem akar velem írni többet de úgy érzem már nem sokáig bírom magamban tartani. Ti mit tennétek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 1. 14:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még az is lehet csalódni fogsz élőben. Felesleges elkiabálni. És lehet tényleg elijeszted. Inkább találkozzatok! :) Ott már mondhatod neki 2-3 randi után. Vagy csak smárd le :P
2013. aug. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem teszed meg nem fogod megtudni
2013. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

ne mond el, ennyi idő után szerintem neki fura lenne

várj még, ismerd meg jobban

hagyd hogy részéről is kialakulhasson esetleg vmi

2013. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 hét után nem kéne közölni vele
2013. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én 2 szer találkoztam így netről. Mindkettőből hosszú kapcsolat lett. Az egyik még most is tart már 8. éve. A másikkal a távolság miatt szakadt meg a kapcsolat. Azt tanácsolnám hogy ne mondd hogy szereted mivel még nem is találkoztatok. És ha találkoztok akkor se rögtön rohand le ezzel. Ha szimpatikusak vagytok egymásnak akkor úgyis kapcsolat lesz belőle. És ha már olyan a szitu kettőtök között akkor lehet mondani hogy szeretlek.
2013. aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy nő egy férfinél ezt nem teszi. Még ha bele is hal, akkor sem.

Én egy mukkot nem szólnék a helyedben.

2013. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor nem mondom el neki. Egyébként távkapcsolat lenne de nem olyan vészes távolsággal.:)
2013. aug. 1. 14:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat ide-vagy oda, te vagy a nő, viselkedj úgy is, még ha a világ legjobb pasijával is van dolgod.
2013. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nehogy ilyen mondj neki. Eleve 2 hét után kissé fura na meg még nem is történt semmi. Ne tegyél komolytalan kijelentést. Alkulhat olyan gázul is a randi hogy menekülni fogsz előle. Sajnos lehet semmi sem lesz az egészből, amig nem volt személyes tali addig bármi lehet. Nagy tapaszatalatom van netes ismerkedés terén sokáig ismerkedtem igy a férjemet is társkereső oldalon ismertem meg. Elötte volt több hosszabb rövidebb kapcsolatom netről, és kb 30-40 olyan randi amiből aztán nem lett semmi. Azt minedenképp tartsd szem elött hogy sok minden élőben dől el és a képek sokszor jobbat mutatnak mint amilyen valójában. Sok minden kiderülhet amire nem si számitottál. Pár példa amit én tapaszatalta. Pl oylan ebszédhibás ember hogy nem elhetett érteni mit mondd de ez még egy sdolog egy szakadt melegitő naciban jött el (ja és nem tini korról beszélünk). Volt olyan akinek oylan szájszaga volt hoyg egy kávézóban ülve az aszatal túloldalán éreztem, sokról kiderült hogy nem is oylan magas mint írta, votl aki scak szimplán bunkó volt, votl aki rögötn le akart teperni stb stb.... Szóval még semmi nem biztos.
2013. aug. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!