Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Ti ezen kiakadnatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti ezen kiakadnatok?

Figyelt kérdés
van egy fiu aki elegge nyomul ram. egy baj van a fiuval a viselkedese. nagyon gyerekes. megcsalta szinte az osszes baratnojet. es tenyleg nagyon gyerekes. es a fiu mindig kerdezgeti hogy mert nem akarok vele jarni,mert nem engedem hoy kozeledjen. es ugy gondoltam hogy most vegre megmondom neki hogy mi a bajom. ti megsertodnetek ha valaki igy a szemetekbe mondana hogy gyerekesek vagytok? ki akadnatok a dolgon?
2013. aug. 1. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok,de szerintem meg fog sértődni!!!
2013. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jóóég...hány éves vagy? a fiúknak óriási a büszkeségük...persze,h. kiakadnak, de nem értem mit számít,h. kiakad ha nem akarsz tőle semmit?
2013. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha úgy látod hogy így van, mondd el neki

választ vár hogy mi a bajod vele

lehet hogy megsértődne (ha már annyira gyerekes), de akkor is jobb ha tudja, hogy nincs esélye emiatt nálad

2013. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ja és én is lány voltam
2013. aug. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem, én szeretem az őszinte embereket.
2013. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
meg én is lány voltam :)
2013. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Didiiayer ***** válasza:
Bár én nem vagyok fiú, de úgy gondolom, hogy nem ártana megmondani neki. Lehet, hogy megsértődik rajta, de hátha utána majd gondolkodik azon amit mondtál és egy kicsit változtat.
2013. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
milyen vicces hofy fiukat kerdeztem de csak lanyok valaszoltak. :D de azert koszonom a valaszokat :)
2013. aug. 1. 18:16
 9/11 anonim ***** válasza:
az 5ös fiú volt szerintem :D
2013. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ja hat akkor 1 fiu valaszolt a kerdesemre :D
2013. aug. 1. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!