Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is kiakadnatok ezen? Kinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is kiakadnatok ezen? Kinek hinnetek?

Figyelt kérdés

A baratommal 1,5 eve jarunk.

Mindennap el megy furodni a medencere nelkulem,eddig nem is akadtam ki.Meseli a baratom,hogy koszont anyumnak meg a nenamnak 3x is,es a ok elforditottak a fejuket(anyukam nem rajong a baratomert,de szerintem koszonne azert neki),meg,h volt ott 2 csaj(az egyiket regebben hivta magahoz,ezert zavar engem a csaj es alliotolag nem beszel vele miattam),de o elment tolluk,meg anyu latta,hogy kozel alnak egymashoz,de o elment onnan,h anyu ne gondoljon semmi rosszra.

Anyu pedig meselte ,hogy ,a baratom 1x a barataival meg avval a 2 csajjal elment anyuek mellett es nem koszont,hanem amikor jott vissza maga,akkor koszont.Meg meselte anyu,hogy a baratom vett annak a 2csajnak piat es ott ult veluk egesz vegig,es nem igaz,h elment onnan.Anyu mondta,h a baratom jo sok penzt elo vett.Ebben a legrosszabb,hogy nekem holnap lesz a szulinapom es a baratom mindennap mondta h nincs penze nekem ajandekot venni,nem tudja,h szerezzen penzt....:(


2012. aug. 6. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
üssetek meg ha értem
2012. aug. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 BB Ádám ***** válasza:
90%
szia! Ádám vagyok! majd ezt még megbeszéljük!
2012. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha anyud szavahihetõ neki hinnék.A barátod meg ha ekkora érzéketlen akkor ne pocsékold rá az idõdet!Ja elõre isten éltessen!
2012. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

kicsit tajnak tűnsz de azért sajnállak, jól átvagy verve :( vagy az anyukád ver át, vagy a pasid, egyik sem kellemes :D


amúgy a medence gondolom strand,,, szóval a muterod is egyfolytában ott lóg, meg a "nenad" is, meg a pasid is... csak te gyakorizol otthon... mostoha egy élet.

2012. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az írásodból (ékezet nélkül, érthetetlen megfogalmazásban) ítélve nem is csodálkozom hogy hülyének néznek!
2012. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

ha már a barátoddal már lefeküdtél akk én azt mondom h már csak szexre kellesz neki és anyud mond igazat.

ha még nem, akk azt mondom h másfél év elég hosszú idő, és azért az plusz dolog h a barátod ennyit vár rád (nyilvánvaló h nem csak szexre kellesz neki).

2012. aug. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az anyud mond igazat... Nem hazudna neked, csak azért, mert neki nem tetszik a pasid, hisz neki az a jó, ha te jól megvagy a pároddal...nem?:)
2012. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
7-es ez tévedés, ha pl van egy full idétlen undorítóan gusztustalan alak, akitől mindenki fancsarog kivéve a lánykád, ráadásul tudod, hogy csak kihasználja őt és nem verheted meg, mert ott teremnek a sünök és te vagy a hibás, a lánykád meg olyan seggtitán, hogy megsem hallja amit mondasz, akkor bizony mindent megkell tenni, hogy szakítsanak :D
2012. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kokeró vagy ugye?
2012. aug. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az írásodból ítélve nem vagy százas, szerintem ezt mindketten kihasználják és jól átvernek.
2012. aug. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!