Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1 éve folyamatosan szenvedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve folyamatosan szenvedek fityma szűkületben és erős, irritáló makk fájdalomban. Canesten segíthet?

Figyelt kérdés
Voltam dokinál és mindössze antibiotikumot írt fel, fertőzés ellen. Több oldalt is végig bogarásztam és mindenhol gombás fertőzést írnak. Erre megoldást jelenthet a Canestes krém?

#fertőzés #Canesten #Preaputium plastica
2013. aug. 2. 00:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Engem pl helyi érzéstelenítéssel műtöttek 2 éve, kértem egy fitymafék hosszabbítást is, és az összes bőrt eltávolították a makkomról, alatta kitisztították.

Egyáltalán nem volt rossz emlék.

Csak az hogy betoltak a műtőbe, ott vártam pucéron!! a betegszállítón fekve arra hogy betoljanak a műtőszobába, hát picit fura érzés volt :)

Aztán eltakarták előttem h ne lássám, de fent a lámpa fém keretében pont lehetett látni hogy dolgozik az orvos a kezével, olyan vékony tűvel szúrt meg 4 szer érzéstelenítővel (egyenesen a péniszembe) hogy alig éreztem!

Na meg az is durva volt hogy hallottam h vmi serkezett elsüti az ereket hogy ne vérezzen és egyszeűen semmit nem éreztem az egészből, a végére már kiment egy kicsit az érzéstelenítő hatása, kezdett szúrni, adott mégegyet bele aztán megint semmi.

Kitoltak minden fasza öltözök fel, aztán utánna úgy fájt meg lüktetett mint állat.

Taxival mentem haza miután megműtöttek rá 1 órával :)

2013. aug. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Rendben akkor holnapra kérek is időpontot!

Köszönöm a válaszokat :)

2013. aug. 2. 00:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Na meg ami gáz volt az az, hogy nem láthattam a végeredményt 2 napig, mivel addig a gézt nem volt szabad levenni.

Olyan ideges voltam már, na meg szűk volt a kötés mint állat... és ugye este felállt.... mondonom sem kell majd megdöglöttem úgy fájt szidtam a napot is mikor megszülettem, vmi rosszra gondoltam hogy lankadjon le, inkább óvatosan aludtam el csak.

1,5 hét után már levetettem a varratot is mert mentem Horvátba nyaralni és szinte teljesen begyógyult.

Most rá 2 évre áldom a napot amikor belementem ebbe az egészbe és elmentem az orvoshoz.

Ja és: gyönyörűen néz ki a lécem ;)

2013. aug. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kezelgesd.


Én azt hallottam hogy forróvízben áztatva kell egyre hátrébb húzogatni. A fertőzést meg vedd komolyan!

2013. aug. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha fertőzésed van, akkor szerintem egyértelműen körülmetélés lesz, mert az a biztosabb megoldás, ha csak picit szednek le, attól még később lehet valami problémád veled, és tovább fertőződhet. (Nekem ezt mondta az a doki, aki műtött)
2013. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!