Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt ilyen dolgokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés

Az egyik csetes társkereső oldalon ezt írta egy férfi. Nem ismerem, ő sem engem. Nincsen olyan képem, ami ezt pl. kiválthatta volna.


"...jó fényképorcád van,de remélem nem vagy manöken (nálam az rosszpont)..

...ahogy nézem a képeket...szerintem laza partnerkapcsolatban élsz jelenleg...

a szemed gyönyörű,nagyon bejön a színe,de volt már boldogabb is én azt látom benne ."


Erre reagáltam, majd ezt írta:


"Hektor — csütörtök, 01 augusztus 2013 22:42

valamit félreérthettél kedves Mónika!


Hektor — csütörtök, 01 augusztus 2013 22:46

exbarátnőmre(jelenleg topmodell) emlékeztetsz külsőre...sajnálom h rossz napod volt,engem a személyiséged érdekelt volna,szép nőm volt már elég.


Hektor — csütörtök, 01 augusztus 2013 22:49

mi húzott föl Téged napközben?!Minden oké?"


2013. aug. 2. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

jelenleg toppmodell...

háháh napersze!

kocsmáros a faluban, és mindneki őt akarja...ez kb annyit takar

nehigyj el smemit neten!

2013. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
dehogy hittem el. szánalmas alak.
2013. aug. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!