Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 éves lánynak hülyeség az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves lánynak hülyeség az egész életét egy 30 évesnek odaadnia mert csak gyereket vár tőle?!

Figyelt kérdés

ő szeret én bírom de nem vagyok belé szerelmes elviselem jó vele mindent csinálni de nem érzem azt mikor tini voltam és hajj de szeretem meg ilyen. Ő szeretett volna már gyereket hát most neki itt az alkalom nagy lázban van stb. de azt mondta h ehhez házasság jobb lenne

nem akarom hogy a gyermekem ne az igazi apja mellett nőjön fel és nem is akarom elhalasztani az alkalmat mert kedves rendes a párom de kétségeim vannak

nem eldöntendő kérdéseket várok hanem csak véleményeket lehetőleg nagykorúaktól


2009. okt. 24. 21:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

abortusz már csak akkor lehetséges ha én vagyok életveszélyben így fogalmazott az orvos mert után na érdeklődtem egyébként

Remélem ez egy ilyen átmeneti érzés részemről

A lényeg hogy boldog vagyok csak fura belecsöppenni ilyen hamar egy ilyen életbe fél évvel ezelőtt még a retrón voltam most már oda sem illik mennem de ezt már nem ide tartozik köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 25. 13:21
 12/16 anonim ***** válasza:
ne haragudj de szerintem nagyon buta voltál. És nem, nem bántani akarlak. 24évesen fiatal vagy ahhoz, hogy szerelem nélkül élj. Ebben az esetben szerintem lehetőséget sem kellett volna adni annak, hogy baba legyen. Mi van ha majd találsz vkit akit szeretsz? akkor elválsz? És itt nem arról van szó, hogy a szeretet átalakult tiszteletté és megbecsüléssé, ahogy az egyik válaszoló írta, mert sztem itt már az sincs. Lehet, nincs igazam, de én a "bírom" és "elviselem"-ből erre gondolok.
2009. okt. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

ne keserítsetek már el tudjátok milyen nehéz egy tisztességes embert találni? aki az anyagiakban is megfelelő tudom hülyeség ezt megnézni! de hát csak az életemről van szó!

ne legyen negatív véleményetek erről hidjétek el ez igen fontos dolog és ha nem félnék attól hogy többet ilyen alkalmam nem lesz akkor már rég elvetettem volna vagy nem gondolkoznék ilyeneken

2009. okt. 25. 16:14
 14/16 anonim ***** válasza:

most ne ezekre gondolj, hanem a babára. Ő semmiről sem tehet, ez így alakult, és legalább van egy férfi aki szeret, és igenis az anyagiak is fontosak, pláne egy kisbaba szempontjából nézve.

Nem arra értem h a legdrágább cuccokat vegyétek meg, de azért jó ha van pénz, és tudsz számítani a vőlegényedre. Én megértelek, és a tanácsom ugyan az, mint amit az előző oldalon írtam. 22/L

2009. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Abortusz a tizedik hétig lehetséges. Elmész egy maszek nőgyógyászhoz, megmondod, hogy nem akarod a gyerekedet, különböző helyekre kipengeted a pénzt, befekszel, kijössz, és Hawaii, dizsi ezerrel. Ennyi, ha nem tudod, hogy mit akarsz.
2009. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

te meg abba gondolj bele hogy az abortusszal nő a méhen kívüli terhesség kockázata!

és rosszul is elsülhet!

már voltam ultrahangon és ennyi már megértettem a helyzetet paráztam csak ennyi de nem tudom miért nyilatkozol ilyenről ha már látod hogy kiírtam nem aktuális ráadásul egy nagy baromsággal ha nem vagy a helyzetben könnyen lehet dumálni

2009. okt. 26. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!