Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért "szeretek" bele bárkibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "szeretek" bele bárkibe?

Figyelt kérdés

Ha egy olyan fiú vagy akár felnőtt férfi egy kicsit is kedves velem, egyből úgy érzem, mintha szerelmes lennék belé. De ezek ilyen 2-3 hétig tartanak általában, és utólag rájövök, hogy csak fellángolás volt.

Miért érzem ezt mégis mindig?


2013. aug. 2. 13:44
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam, hogy 15 éves vagyok (és lány)
2013. aug. 2. 13:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Mert 15 éves, naiv, könnyen befolyásolható, kislány vagy?^_^
2013. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

talán mert szerelmes szeretnél lenni és így a fellángolásokat is annak veszed

ha tényleg szerelem lesz, azt tudni fogod, más

2013. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szeretethiány, szeretetéhség. Kamaszkor.
2013. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont azert mert 15 eves vagy. Mindenkivel igy van gyerekkorban.
2013. aug. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van, és ezért kezdek megutálni az ismerkedni, mert aztán ha nem hív vissza/nem ír, én akkor is érzem ezt még egy ideig, de ugye értelmetlenül...
2013. aug. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is....volt olyan, hogy tetszett egy srác, beszéltünk fb-n és amikor nem írt vissza egyszer, elsírtam magam, mert azt gondoltam, biztos utál mert mondtam neki valamit, vagy ilyesmi..annyira szar
2013. aug. 2. 13:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaj, de cuki vagy!*-* Szeretem az ilyen lányokat, olyan kis édesek, jó szeretgetni őket. :)
2013. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? xd
2013. aug. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!